2737
2739
عنوان

چطوری میشه که بعضی ها ازدواج موفقی دارند؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1759 بازدید | 142 پست

خواستگارایی که داشتی رو چرا رد کردی ؟؟؟

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواستگارایی که داشتی رو چرا رد کردی ؟؟؟

بخدا اکثرا خودشون دیگه نمیومدن اونهایی که من رد کردم هرکدوم یه مورد داشت نمونش اخریش سیگاری بود بهش گفتم من با همه چیت کنار میام تو هم سیگار بزار کنار که گفت نمیتونم ترکش کنم

خدا کریمه
بخدا اکثرا خودشون دیگه نمیومدن اونهایی که من رد کردم هرکدوم یه مورد داشت نمونش اخریش سیگاری بود بهش ...

الهی اشکال نداره فداتشم 

تو خوب باش اما خودت محدود نکن می‌دونم همه خوشکلن

اما یجوری  تو جمع باش بیشتر بیای تو چشم 

شور نزن ازدواج می‌کنی عزیزم فقط رد نکن بذار بیان آشنا شی ببینی چی میشه بشناسی 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2728
الهی اشکال نداره فداتشم  تو خوب باش اما خودت محدود نکن می‌دونم همه خوشکلن اما یجوری  تو ...

مرسی چشم عزیزم شما هم منو دعا کن شاید دعای شما مستجاب شد

خدا کریمه
مرسی چشم عزیزم شما هم منو دعا کن شاید دعای شما مستجاب شد

صوري جان تاپيك برات ميذارم

رسيدي بخونش

از صفحه اخرش فهرستش رو ببين

مطمينم برات مفيده

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خداروشکر انشالله خوشبخت باشی همیشه

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=2269033&slug=چند-نکته-که-خوبه-خانوما-توی-خاستگاری-رعایت-کنندبا-تجربه-ها-بیان&postId=109288744 

مممنون عزيزم

اميدوارم برات مفيد باشه

براي خيلي ها مفيد بوده عزيز دلم

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

خونواده من خیلی بالاتر از هر لحاظ از خونواده  سمت پدری م هست یه علت که اونا نیومدن خواستگاری همین بود که می گفتن اونا دختر به ما نمیدن و توقعاتشان بالاست خدا رو شکر منو خواهرم غریبه عروس شدیم شاید برای شما هم همینه میترسن بیان خواستگاری جواب منفی بشنون

دوستای گل ی سر ب تایپبکم بزنید با اجازه ی استارتر هر حاجتی ک دارید فقط برام ی قلب بزارید❤براتون پنج صلوات میگم شمام برا منه حقیر دعا کنی ک ب زودی زود ازدواج کنم 

خداروشکر میکنم برا داشتنت برام بمون تا همیشه😗 M&A😗
ممنون عزیزم انشالله خوشبخت باشی همیشه

ببین عزیزم زمانش که برسه خودبخود همه چی درست میشه نیاز نیست کاری انجام بدی فقط ته دلت از خدا بخواه اون چیزی که دوست داری نصیبت بشه . 

دخترعزیزم تو حقته که یه مامان خوش تیپ داشته  باشی  من یه مامان خوشتیپم  
هر چی ک سنگه برای پای لنگه ، منم مورد هایی ک شما میگی ندیده میگم ک زندگیشون قبل از ازدواازدواج هم خو ...

نه همیشه هم اینطور نیست. قبل ازدواجم انقدر بلا سرم اومده بود که همه میگفتن چطور با اینهمه غصه نمی میری؟ باز رحمت به بعد ازدواجم

عزیزم نه واقعا سخت نمیگیرم تو ذهنم خیلی بالا میخوا من اما در واقعیت کوتاه میام ، ببین بعد از 8ماه یه ...

نباید اول کاری اینو بهش میگفتی. منم شوهرم سیگاری بود. 5 سال بعد از ازدواج با محبت و زبون خوش ترکش دادم

2706