2737
2734
عنوان

چند روز قبل از تخمک گذاری احتمال بارداری وجود داره

| مشاهده متن کامل بحث + 25810 بازدید | 184 پست

سلام عزیرم شمارا خدا کمکم کنید

من ۸این ماه پریود شدم امشب کی یعنی۱۴این ماه که ۶پرویدم بود کیت تخمک گذاری گذاشتم کم رنگ شد من هر روز از کیت استفاده کنم تا ببینم کی پرنگ میشه اون موقع نزدیکی داشته باشم

همیشه۱۰هر ماه پریود میشدم این ماه ۸شدم

و۵روز به پریود تست زدم مثبت میشد آزمایش دادم مشکوک بود

آخر خورد توذوقم حامله نبودم😭😭

ببخشین ومن اصلا سینه ها سفت نیست واصلا درد نمیگیرن 

شما به همیت شب قسم کمکم کنید

من باید چیکارکنم برای حاملگی  سنی ندارم ونمیدونم چیکارکنم

سلام عزیرم شمارا خدا کمکم کنید من ۸این ماه پریود شدم امشب کی یعنی۱۴این ماه که ۶پرویدم بود کیت تخمک ...

عزیزم اول از همه استرس نداشته باش ببین به عنوان ی بازی بهش نگاه کن که باید یک سری کار ها بکنی تا شانس اینکه برنده بشی زیاد بشه:) اوکی؟ 

اول از همه با توجه به گفته خودت سنت کمه پس این خیلی خوبه و فرصت داری!! 

حالا اول از همه شما ۱ سال وقت داری برای باردار شدن!!

توی این یکسال باید اول زمان تخمک گذاریتو پیدا کنی

که این کار تو گوگل درموردش توضیح داده(روش تقویمی-سونوگرافی-کیت تشخیص تخمک گذاری)

معمولا ۱۴ روز قبل از پریود بعدی تخمک گذاری انجام میشه و شما باید یک روز در میان قبل و همزمان و بعد از تخمک گذاری رابطه داشته باشی!! این رو هم بگم که یک رژیم غذایی برای تقویت قوای جنسی انجام بدین!! 

به همسرتون هم بگین که بهتره اول شما به ارگاسم برسین بهتره!! چرا؟ چون دهانه رحم باز میشه و اسپرم راحت تر وارد میشه و شانس بیشتره 

اگر خدایی ناکرده تا یکسال موفق نشدین

اون موقع باید برید آزمایش های مربوطه رو هم شما و هم همسرتون انجام بدین تا مشکلتون حل بشه:) ولی درکل نباید انتظار داشته باشی که تو رابطه اول یا ماه اول باردار بشی! 

بیشتر از همه هم توکل کن به خدا!! 

اینایی که بالا گفتم مطالب علمی بودن 

ولی بنظر خودم باید رابطه تو شرایطی باشه که دو طرف خسته نباشن و از آمادگی ذهنی برخوردار باشن تا سیستم بدن بتونه کارشو به درستی انجام بده ؛

در کل این شرایط باید باشه:

۱-رژیم غذایی مناسب قبل از رابطه

۲-پوزیشن رابطه که تو گوگل میتونی بهترینشو پیدا کنی

۳-ارگاسم رسیدن خانم قبل از آقا

۴-رابطه در بازه های قبل و هنگام و بعد از تخمک گذاری

۵-داشتن استراحت کافی بعد از رابطه

۶-نداشتن استرس

۷-ایجاد تفکر مثبت به طوری که بخواین از بدنتون که لقاح انجام بشه—ما تو جهانی زندگی میکنیم که ذهن قدرتمنده!پس وقتی ما بخوایم که یک اتفاقی تو بدنمون بیوفته بدن هم خودش تلاش میکنه برای عملی کردنش

۸-یک هفته تا ده روز بعد از تاریخی که باید پریود میشدین آزمایش خون بدید و مطمئن بشید

موفق باشی عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728