2737
2739

دیشب من ساعت 3و نیم اینا اومدم سایت دیدم وقیح آشغال تاپیک زده خیلیام سلام احوال میپرسیدن😑😑😑😑عکس بهش میدادن😐😐😯😐😐😐

نی نی یار شبم نبود این انگل روانیو قطع کنه 

میدونم تاپیک دربارش ممنوعه ولی واقعا داره خونم بجوش میاد ازینکه عکس ناموس مردمو میگیره و پخش میکنه

از حرفاشون شات گرفتم

بسه دیگ بچه ها.شما ک ادعای حریم شخصی دارین بدونین نباید تو سایت عمومی عکس بذارین والسلام😐😐😐✋✋✋✋✋

رابطه ایجاد کن اما وارد رابطه کسی نشو..حیوانات هم به  جفت بقیه کاری ندارن جزخوک🐷🐖...سعی کن زندگیت خوک وارنباشه،..!✋✋ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاتش کو؟؟ باید مسئولین سایت از طریق فتا پیگیریش کنن

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2731

فقط اونا که سلام علیک دارن 😑

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

علیه وقیح تاپیک نزنید تا پروتر نشه لینک البومشو دست ب دست نکنید این کار با کار وقیح هیچ فرقی نداره

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
2738

با اجازه اسی میشه برا این تاپیکم گزارش بزنید براتون صلوات میفرستم و دعاتون میکنم

خواهش میکنم گزارش بزنید زیاد وقتتونو نمیگیره ولی مشکل من حل میشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3394917/کوچک-کردن-سایز-بینی-بدون-عمل-و-با-لیزر

2706