2737
2734
عنوان

مامانای با تجربه کمممک..

95 بازدید | 10 پست

فردا مسافرم با ماشین خودمون. و پسرم ۱۸ ماهشه. میخواستم ببینم چیا بردارم واسش؟؟؟ 

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

شمال میریم

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سرده الان ،،،،لباس گرم و پوشکو و داروی سرماخوردگی و اگه دفترچه داره دفترچه،،،من اینا به ذهنم رسید ،، ...

مرسی گلم

لباس گرم  زیاد بردار لباس واسش پتو پوشک

خوراکی شربت سرما خوردگی و استامینوفن  اسباب بازی 

غذا واسه تو راهش 

❤️ کارن عشق مامانشه خدا جونم مواظب جوجه کوچلوم باش هزار بار ممنونم بابت این فرشته دوستداشتنی و زیبایی که بهم بخشیدی  ❤️
دفترچه بیمه ،دارو استامینفون،لباس گرم،مهمترینا هستن ما هم آخر هفته انشالله میریم  مشهد

ب سلامتی عزیزدلم

2738
لباس گرم دستمال مرطوب هرچیزی تو خونه برای پسرت استفاده میکنی و میشه برد شیشه شیرخشک ماکارونی شکلی ...

آرررره ماکارونی یادم نبود. ممنووون