2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Firy ما اصلشو از مهاباد میخریم ۹۰ تاشو ۱۸۰ تومن 

نمایندگی ها میگن قرص بهتره فینیش هم خوبه 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

من پودرپریل استفاده میکنم از قرص و ژل بهتره لک نمیندازه میتونی مقدارش کم و زیاد کنی ماه پیش خریدم 39هزار تومن

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری

نمایندگی همون روز اول بهم گفت قرص استفاده نکن😐

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
من پودرپریل استفاده میکنم از قرص و ژل بهتره لک نمیندازه میتونی مقدارش کم و زیاد کنی ماه پیش خریدم 39 ...

من تا حالا پودر استفاده نکردم توی همون جای قرص پودر میریزید؟ نمک چه مارکی استفاده میکنید؟

2738
چی استفاده میکنید؟

پودر پریل تاحالا اما جدیدا تمیز نمیکنه فکنم قلابی شدن

ایندفعه claro گرفتم همه چیزشو هنوز استفاده نکردم ببینم چجوریه😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

من ژل پريل ميگيرم خيلي راضيم قيمتش والا فروشگاه هاي مختلف خيلي اختلاف داره بين٧٠-٩٠ديدم

ولي به صرفه تر از قرصه

پسرم فقط از معجزه خدا ولطف امام حسین هست🥰خدايا خودت مراقبش باش الهي همه منتظرا زودتر به خواسته دلشون برسن،براي ني ني جونم صلوات بفرستين دوستام💋💋
من تا حالا پودر استفاده نکردم توی همون جای قرص پودر میریزید؟ نمک چه مارکی استفاده میکنید؟

آره همون تو نمک فینیش به نظرم

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری