2737
2734
عنوان

بیاید بهم روحیه بدید لطفا

105 بازدید | 10 پست

سلام عزیزان من الان نزدیک سه ساله دلدرد دارم دایمی نیست و میاد ومیره طرف چپ معده م تیر می کشه وصدا میده یبوست شدید دارم چون سمت چپ بود احتمال سنگ دادن ولی نداشتم ازمایش شمارش خون نوشت چیزی نبود ولی طرف چپم خیلی درد میکنه مخصوصا موقع پریود نمیدونم چمه ایا خطرناکه آندوسکوپی نوشته میترسم انجام بدم

برای یبوستت ماست و روغن زیتون و گل محمدی باهم قاطی کن بخور هرچی داخل دل و روده ت مونده باشه میاد بیرون سبک میشی

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
واسه سختیش نیست میترسم چیزیم باشه آخه عموم و بابام سرطان معده داشتن البته تو سن بالا 

شایدم اعصاب معده باشه 

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت