2737
2734
عنوان

کمککککککک

191 بازدید | 8 پست
سلام دوستان شما چجوری افکار منفی از خودتون دور میکنین من خیلی به خو دم تلقین می کنم و منفی فکر می کنم وقتی تو خونه تنهام منفی فکر می کنم و تلقین می کنم حالم داره بد میشه انقدر منفی فکر می کنم که اضطراب میگیرم تپش قلب ویخ میشم و................راه مار دارین برای از بین بردن افکار منفی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
تو این کتاب نوشته....خدا همیشه واسه بنده هاش خوب میخواد...همیشه...واسشون بهترین ها رو میخواد....کسی که به خدا اعتقاد داشته باشه و بهش ایمان داشته باشه...نگران نیست که براش اتفاق بدی بیفته....اگه نگران باشه یعنی به یه قدرت دیگه که قدرت شر وبدی هست اعتقاد داره....و با منفی نگری باعث میشه اون شر و بدی پیروز بشه....اما اگه فقط قدرت خدا رو قبول داشته باشی....هرگز هرگز هیچ شر و بدی بر تو غلبه نمیکنه
یه جمله خیلی خوب هم داره که میگنه
نگران نباش. اون چیزی که نگرانش هستی هرگز اتفاق نخواهد افتاد
هر وقت نگران شدی این جمله رو با همه وجود و باورت تکرار کن...مطمئن باش تاثیرشو میبینی....چون ما همیشه نگران اتفاقاتی هستیم که شاید هرگز تو زندگیمون اتفاق نیفتد
سها جان این جمله خیلی قشنگه که اگه به خدا اعتقاد داشته باشی نگران اتفاق بد نباش من چن وقته به این شیوه روی اوردم و وقتی فکر منفی میاد سراغم فقط به خدا فک میکنم و میگم جایی که خدا پشتمه چرا نگران گزند بنده خدا باشم.و این واقعا بهم ارامش میده
 BabyFetus Ticker
2738