2733
2734

الگو فون ۴ رو تازه یاد گرفتم دوختشو بلد نیستم کمک کنیدممنون

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه چنتا فون داریم

منم فک میکردم ۳ تاس الان فون ۴ رو گفته دوختشو بلدنیستم

😭باباییم دیگه فوت کرد دارم دق میکنم خدایا😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭بابای مهربونو مظلومم دورت بگردم الهی ،بابابخدا میام پیشت ،دارم دق میکنم خدا زندگی بدون بابامونمیخام من😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2728

اخه دوختش با بقيه دامن ها مگه چه فرقى داره؟

پشت و جلو رو بهم ميدوزى و تامام

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
منم فک میکردم ۳ تاس الان فون ۴ رو گفته دوختشو بلدنیستم

شايد فون نيلوفريه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
قسمت جلوی دامن ک روی دولای بستس قسمت پشتشم روی دولای بازه کجاشو دیقاااا مشکل داری؟

عزیزم اینومیدونم اگه الگوشو یادتونه از وسط الگوی پشت و جلو برش خورده یعنی ۴ تا الگوی جدا شده رو پارچه رولت کشیدم بریدم صابونم کشیدم ولی عکس دامنو ندارم ک بددنم چ جوری دوخته میشه،فون ۴ رو ندیده بودم تالا

2738
شايد فون نيلوفريه

عکسشو نداری بزاری ،نمیدونم توکلاس گفتن فون ۴

عزیزم اینومیدونم اگه الگوشو یادتونه از وسط الگوی پشت و جلو برش خورده یعنی ۴ تا الگوی جدا شده رو پارچ ...

فک کنم اون دامن چهارترک هست ک ب شما گفته.اونم درزهارو میدوزی بهم دیگه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
نکنه چند تکه هست!

اره ۴ تا تیکس

فک کنم اون دامن چهارترک هست ک ب شما گفته.اونم درزهارو میدوزی بهم دیگه

دامن ترک اخه الگوش فرق میکنه نمیدونم والا گیج شدم ،ولی مثه ۴ ترک 

عکسشو نداری بزاری ،نمیدونم توکلاس گفتن فون ۴

والا نميدونم اخه فون كه برش نداره

حالا شما دو تكه جلو رو از قسمت سى اف بهم بدوز دو تكه پشت رو هم از قسمت سى بى بعد هم پهلو ها رو بدوز

ميتونى از برش هات عكس بذاري؟

2706