2737
2739
عنوان

کیا کامپوزیت انجام دادن بیان تو

1776 بازدید | 25 پست

بچع ها من دندونام ردیفن ولی حالت کوهی دارن میخام کامپوزیت کنم فقط فک بالا

آیا کامپوزیت خوبه؟

هزینه فک بالا چقد میشه؟

اینکه دندون خودم چون ردیفه ولی کوهیع کامپوزیت کنم یا نه ؟

من 
من میخندم دندونای بالام مشخص نمیشه با کامپوزیت درست میشه؟

وا خوبه که

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من میخندم دندونای بالام مشخص نمیشه با کامپوزیت درست میشه؟

اینکه خوبه....بهتر از اینه که بخندی و ی عالمه لثه بیرون باشه

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

منم مشکل ترو دارم کامپوزیت هر واحد٧۰۰

چگونه شرح دهم لحظه لحظه خود را،براے این همه ناباور خیال پرست....💔                                            براے براورده شدن حاجتم یه صلوات😢
2738

ببینی اسی باتوجه ب خطر لبخند تعداد واحدا فرق داره بروجلواینه ببین چند دندونت تو لبخندت معلومه .من خودم خطر لبخندم ۸دندون بود یعنی ۸ واحد هرواحد ۳۵۰ . شماچون میخوای فقط ی فک انجام بدی بهتره همون رنگ اصلی دندون خودت باشه ک طبیعی دربیاد

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
لثه نههه ولی دوس دارم همه دندونای بالام معلوم شه

خب دیگه هرکسی ی جوری از خودش راضی نیست..شاید دندونات کوتاهن

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
لثه نههه ولی دوس دارم همه دندونای بالام معلوم شه

وقتی مخندی فک پایینت مشخصه؟؟ نیتونی دندون بالا رو یکم بزرگ وسفید بزنی ک تولبخند معلوشه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

اصلا نکن این کار رو چون کامپوزیت اولش قشنگه ولی به مرور تغییر رنگ میده و دندون رو زود به عصب میرسونه

برو زیبایی کار کن لثه رو با جراحی کوتاه میکن بعدش برای سفیدی لمینیت کن البته هزینه زیاده

2706