2737
2739
عنوان

مادرشوهر خوب وجود داره اصلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 66 پست

هست.ولی نمیدونم چشون شده‌.مادر خودم با داداشم خیلی عادی بود رفتارش بعد که ازدواج کرد روزی چند بار بش ز میزد دورش میومد باورم نمی شد. گفتم مامان چته؟ میگه اگه ایجور نکنیم دختره کمتر احترامشو میگیره،باید بدونه چقد پسرمون واسمون عزیزه.

منم همینو گذاشتم کف دست عروسمون، اونم قبلنا حساسیت داشت الان بیخیال شده.

بابا دیگه تموم شد اون پسر مال اون دختره س. دخترم اگه محترم باشه احترام میذاره به این چیزا نیس که

تا عقد کردیم، کلا رابطش با من عوص شد. انگار من پسرش رو دزدیدم. در صورتی که خدا شاهده انقدر زنگ میزدن ...

مادرشوهر منم همینه

اولش یه ادم خوب و مهربون بعد شد دیو دو سر

دقیقا اصلا شوهر منو ادم حساب نمی کرد. الان شده عزیز دردونه ش!! 

چه میشه کرد؟ باید ساخت

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بهم توهین و بی احترامی میکنه. شاید باورتون نشه ولی من از یه غذا بدم میاد. ۵سال تمام هربار میرفتیم خونشون، همون غذا رو درست میکرد. 

یا یه بار گفتم انگور میخورم گلوم درد میگیره. هفته ای یک بار چند گیلو انگور میخره میاره خونمون

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪

بله عزیزم وجودداره نمونش مادرشوهرخودم نه اهل دخالته نه فضوله کلاسرش به زندگی خودش گرمه 

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم
2731
مادرشوهر منم همینه اولش یه ادم خوب و مهربون بعد شد دیو دو سر دقیقا اصلا شوهر منو ادم حساب نمی کرد. ...

چرا اخه؟ خب ما هم جای بچه هاشون. بعد خودش منو واسه پسرش انتخاب کرده بود. خودش منو میخواست

من به قوانین کشور التزام و اهتمام دارم.هیچ مشکلی هم نیست تو کشور. مردم نسبت به شش ماه قبل به زندگی امیدوارتر شدن. من اینو وقتی از پشت شیشه ماشین مردمو نگاه میکردم دیدم. اصلا مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسراییل،مرگ بر منافقین ملعون🤪🤪

خانواده شوهر منم میخوان ادای آدم خوبا رو در بیارن اما دستشون دیگه رو شده واسه همسرم.منم قطع رابطه کردم.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
خیلی بهم توهین و بی احترامی میکنه. شاید باورتون نشه ولی من از یه غذا بدم میاد. ۵سال تمام هربار میرفت ...

خاک تو سر شعورشون،،انشالله سر دخترش میاد دیگه اذیتت نمیکنن

شده آیا ک غمی ریشه ب جانت بزند.‌‌‌‌‌....
2738
چرا اخه؟ خب ما هم جای بچه هاشون. بعد خودش منو واسه پسرش انتخاب کرده بود. خودش منو میخواست

دیگه میفتن تو رقابت با عروس و چرا اینجوریه چرا اینجوریه

من دوری و دوستی میکنم باهاش ولی خب روزی چند بار میزنگه به همسرم

من ک از مادرشوهر شانس نیاوردم

بگو پسته تر میخورم کهیر میزنم میمیرم. 

😂😂😂😂

وای عالی بود

تو بارداریم هی میگفتن تو فقط بگو چی هوس کردی برات بخریم. تو فقط بگو.

من گفتم پیتزا.

الان دو ساله که قراره یه شب برام پیتزا بگیرن😂😂😂😂😂

خاک تو سر شعورشون،،انشالله سر دخترش میاد دیگه اذیتت نمیکنن

دختر نداره متاسفانه😓😓😓

بگو نمیدونم چرا پسته و بادوم میخورم حالم بد میشه مریض میشم گوشت گوسفندی هم که چنجه میکنم میخورم سردرد و تهوع میگیرم 

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

اینو همیشه یادت باشه 

ما عروس خانواده همسریم نه دخترشون

اونا از من توقع داشتن مث دخترشون باشم ولی اونا مثل پدر و مادرم نباشن. منم راه خودمو در پیش گرفتم و فقط و فقط عروس اون خانواده ام نه کمتر و نه بیشتر

من واقعا برام سواله چی میسه انقدر مادرا نسبت به عروس جبهه میگیرن؟؟؟؟

2706