2737
2739
عنوان

مادرشوهر خوب وجود داره اصلا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 499 بازدید | 66 پست
مگه بچه پرورشگاهی چشونه بخوان باهاشون بد باشن چرااین و گفتی؟فکرت و درست کن راحت دل نشکن اینو یادت با ...

عزیزم شما جبهه نگیر من به کسی بی احترامی نکردم.من خودمو گفتم.

بخت و اقبالم نیکوست...
خدا عمر طولانی بهش بده. منم همیشه عروس خوبی نبودما، دروغ چرا بگم.  ولی مادرشوهرم هیچ وقت منو ق ...

البته ناراحتم هم کرده ولی چند وقته تصمیم گرفتم بدیهای گذشته اش رو فراموش کنم انگار اصلا کاری نکرده اگه بعضی هاش رو بگم همه جبهه میگیرن چطور میتونی فراموش کنی؟

ولی دیدم اینطوری خودم راحتترم  کینه و نشتخوار اتفاقات گذشته آدم  رو پیر و مریض و افسرده میکنه 

به همتون پیشنهاد میکنم سعی کنین بدیها رو فراموش کنین چنان آرامشی به زندگیتون بر میگرده که نگو

از وقتی فراموش کردم گذشته رو رفتار پدر شوهر و مادر شوهرم عالی شده انگار امواج منفی خودم بوده که بهم برمیگشته

اینقدر خوب شدن که من خونه ام تو کوچه اوناست خونه بهتر و بزرگتری هم دارم ولی حاضر نیستم ازشون دور بشم که حمایتشون رو از دست بدم در حالیکه گذشته آرزو داشتم ازشون خیلی فاصله بگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما جبهه نگیر من به کسی بی احترامی نکردم.من خودمو گفتم.

جبهه میگیرم چون تو از اسم خودت و یه اسم عادی استفاده نکردی تو از کلمه ای استفاده کردی که مخصوص یه نفرنیست کلی از بچه های معصوم و در برمیگیره.اون بچه ها پاک تر و باارزش تر از من و شمان درضمن هرکس به قول شما بچه پرورشگاهی میاره اون بچه رو رو سرش میزاره از بچه خودشم بیشتر بهش اهمیت میده نمیزارن اب تو دلش تکون بخوره.تو به من و امثال من توهین کردی نه تو بلکه خیلی ها این حرفت و میزنن شما مقصر نیستی مشکل از پایه هست مملکت مون اینه مثلا مملکت اسلامی خیلی ها میان میگن این بچه ها حرومزادن اما غافل از این که هیچ جا ننوشته حرومزادن خدام گفته زاده فعل حرامن نه اون بچه حرومه درواقع اون زن و مردی که دونسته پای این بچه رو به دنیاباز میکنن از هر حرومزاده ای حرومزاده ترن ولی شنیدیم هممون که راحت خیلی ها میگن حرومزادن امیدوارم منظورم و بفهمی  یه لحظه فکر کن یه بچه پرورشگاهی یا پدر و مادرش بیان پستت و بخون دلشون راحت میشکنه

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
جبهه میگیرم چون تو از اسم خودت و یه اسم عادی استفاده نکردی تو از کلمه ای استفاده کردی که مخصوص یه نف ...

ای بابا بحثو کجا میکشونی؟ حرومزاده چیه؟؟؟؟ من اینو گفتم؟ اگه من میخواستم بگم  بلانسبت حرومزاده / که خودمو مثال نمیزدم.عزیزم افکارتو درست کن.اینقد ب چیزی الکی شاخ و برگ نده

بخت و اقبالم نیکوست...
2728
دقیقااااا. یه جا بخوایم بریم اگه بفهمه، سریع زنگ میزنه که من دارم میام خونتون😂 که ما بیرون نریم. ی ...

واااااای😂😂😂😂😂😂

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
ای بابا بحثو کجا میکشونی؟ حرومزاده چیه؟؟؟؟ من اینو گفتم؟ اگه من میخواستم بگم  بلانسبت حرومزاده ...

عزیز برو پیامم و بخون من نگفتم شماگفتی حرومزاده گفتم خیلی ها میگن منظورم اینه تصور خیلی ها بده نسبت این بچه ها بی خیال جای من نیستی ببینی چی میگم.ببخش اگه بد گفتم 

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️