2737
2739

مادرشوهرم هیچی.شوهرم خاک برسرم سر محرمیت نشونی که خریده بودو داد برادربزرگش بده جااینکه بده مادرش بده😒😒😒😒😒بردرشوهرم کلیدداد خخخ.تو عقدمم زنجیرشو داد.

عروسیمم پول که بمن نرسید که خخخخ

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدر شوهرم ی النگو 

مادرشوهرم پلاک زنجیر 

خواهرشوهرم هیچی 

مامانم ی نیم ست ب من 

بابام ی زنجیر ب شوهرم

داداشم ی انگشتر ب من

ابجیم 500 تومن 

عروسی هم مامان بزرگ شوهرم النگو 

بقیه پول

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ی سرویس خرید همسرم ک دستبندشو مادرش داد

خودش گردنبند و گوشوارشو

زیر لفظی هم ی گوشواره داد

خاهراشم نفری ی النگو

سه تا شوهرم خرید

ی پلاک زنجیرم مادرش قبلا داده بود

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
2728

البته برا ما عقد و عروسی یکی بود 

سرعقدم شوهرم سرویس طلا

مادرش دوعدد النگو 

برادرشوهرم ب هرکدوممون ربع سکه

یکی از خواهراش ۲۰۰ تومن

واونیکی خواهرش هیچی تا امسال عید اومد خونمون گفت اینم ۲۰۰ تومن کادوی من بعد دوسال ....حالا این کادوها هم کادوی عروسی بود هم عقد

هیچیییی ازشوهرم دستی پولم گرفتن که بیان محضر

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 

بنام خدا هیچی هیچی بازم هیچی فقط پاگشا بهم یه لباس داد سایز دختر چوب کبریتش هیچی دیگه برداشتم لباسه رو بم ونه به بچه هام نشون بدم

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
2738

سرویس طلا رو که تو آرایشگاه انداختم ست ساعتها رو یکیشو پدر شوهرم انداخت دستم مال شوهرمو هم بابام انداخت دست شوهرم ،زیر لفظی پول دادن..مادر شوهرم پول داد به من ،مامانمم پول داد به شوهرم ،داداشام مجرد بودن کادو دادن یکیشون اتو مو و یه ادکن حرفه ای.. یکیشونم پول داد

خواهر شوهرام پول دادن برادر شوهرمم مجرد بود هیچی نداد ،کادو عروسی هم هیچی ندادن.. تازه یه ماشین داشتیم شریک بودیم که ازمون گرفتن..

سال ۹۷ من مادر شوهرم ۴ تا النگو پدر شوهرم چهارتا تا خواهر شوهرام جفتشون با هم چهار تا در کل ۱۲ تا النگوی ست برای عقدم کادو دادن که افتضاح زشت بود هنوز عروسی نگرفتیم 

خدا جونم شکرت ‌‌‌.                                         یکم آدمم کن باچه ؟😔
🤣🤣🤣🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂ترکیدم

والاخداازشون نگذره هرگزماروهیچ حساب نکردن خواهرشوهرم برگشه واس بچه های جاریام کارواورده واس بچ منم هیچ درعوض شوهراحمق منم هرباربهش پول میده

صدسال بعدا مرگ من اگربشکافی گورمن خواهدشنیدازقلب من❤دوستت دارم محبوب من😘F
2706