2737
2739
عنوان

بارداری

87 بازدید | 16 پست

سلام به همه. من این ماه لتروزول استفاده کردم. الان یک هفته است مانده به وقت پری درد لگن و واژن دارم حالت اسپاسم. نمیدونم از عوارض قرص یا باردارم اگه اطلاعاتی دارید لطفا راهنمایی کنید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هزیزم منم برا بارداریم لتروزول خوردم مث شما نبودم ولی هرکسی واکنشش به داروها فرق داره اگه خیلی شدیده ...

شما چند دوره لتروزول خوردید؟ امپولم زدید؟ با لتروزول باردار شدید؟ 

2728
یه دوره خوردم همون دوره هم باردار شدم.نه آمپول نزدم

ببخشید میپرسم مشکل خاصی داشتید که لتروزول خوردید؟ سونو هم رفتید میانه سیکل؟ روزی چند تا میخوردی؟ 

ببخشید میپرسم مشکل خاصی داشتید که لتروزول خوردید؟ سونو هم رفتید میانه سیکل؟ روزی چند تا میخوردی؟&nbs ...

خواهش میکنم تنبلی تخمدان داشتم.آره روز12سیکل رفتم سونو فولیکول 12و10داشتم .فک کنم شبی دوتا از 3پریودی تا 7.

خواهش میکنم تنبلی تخمدان داشتم.آره روز12سیکل رفتم سونو فولیکول 12و10داشتم .فک کنم شبی دوتا از 3پریود ...

چقدر شرایطمون مثل همه. منم تنبلی تخمدان دارم منتها دوره دومم که لتروزول مصرف میکنم مدت سیکلم 30 تا 32 معمولا. روز یازدهم رفتم فولی ده داشتم ناامید شدم یکم الان شما رو دیدم خیلی امیدوار شدم

2738
چقدر شرایطمون مثل همه. منم تنبلی تخمدان دارم منتها دوره دومم که لتروزول مصرف میکنم مدت سیکلم 30 تا 3 ...

نه بابا چرا ناامید.بستگی روحیه خودت و دکترت داره من دکترم یه جوری گف انشالله همین ماه بارداری که نتونستم نه بگم😃😂

چقدر شرایطمون مثل همه. منم تنبلی تخمدان دارم منتها دوره دومم که لتروزول مصرف میکنم مدت سیکلم 30 تا 3 ...

منم سیکلم 30تا32روزه اس.من البته کلا اگه پروژسترون نمیخوردم پری نمیشدم انقد تنبلی داشتم

منم سیکلم 30تا32روزه اس.من البته کلا اگه پروژسترون نمیخوردم پری نمیشدم انقد تنبلی داشتم

چقدر امیدوار شدم باهات صحبت کردم لطفا دعا کن منم باردار باشم. بارداری حتما دعات میگیره🙏

شما فقط لتروزول خوردید؟ امپول یا قرص دیگه استفاده نکردید؟ 

نه عزیزم همون دوره اول فقط لتروزول خوردم.من حدود 7ماه بدون دکتر و اینا اقدام کردم جواب نگرفتم رفتم دکتر دیگه که لتروزول داد و خداروشکر گرفت .

چقدر امیدوار شدم باهات صحبت کردم لطفا دعا کن منم باردار باشم. بارداری حتما دعات میگیره🙏

حتما عزیزم.تونستی چله سوره مریم رو بگیر به نیت چهل تا منتظر انشالله خدا سریع یه نی نی  میزاره تو دلت😙

2706