2737
2734
عنوان

ب یکی عکس دادم....

786 بازدید | 30 پست

بچها من نزدیک دوسال پیش با یه پسر چت میکردم ک تو محلمون بود ..رابطه انچنانی نه فقط ی دوماه پیام دادیم بعد ی عکس براش فرستادم.خیلی پشیمونم البته تو واقعیت هنوز منو ندیده و وقت کات اصلا تهدیدمم نکرد.ولی خیلی میترسم چون شهر بزرگی نداریم و الانم نامزدم “من سال پیش توبه کردم ینی قبل نامزدیم” .عذاب وجدان دارم لطفا نصیحت نکنین بگین چیکار کنم😭

دلم راه رفتنو ميخاد كنارت شب چقد خوبع🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیگه کاری از دستت برنمیاد که

اون طرفم اگر بدجنس بود یا کاری میخواست بکنه تا الان انجام داده بود

توکلت بخدا

توبه کردی  خدا هم ستار العویب هستش

ما را که تو منظوری خاطر نرود جایی..💏
2738

منم اینکارو کردم😂ولی شال داشتم و فقط چهرم بود

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

دیوار حاشا بلنده عزیزم

بگو برای دوستم فرستاده بودم 

نمیدونم چی شد و اینا

البته فک نمیکنم مشکلی پیش بیاد 

اگه قرار بود چیزی بشه تو این دوسال میشد

Instagram📷me_in_netherlands 
2706