2733
2734
عنوان

سیاست های زنانه😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1454 بازدید | 71 پست
ببین هیچ زنی با دادوبیداد گریه‌و زاری حرف خانواده شوهرو زدن موفق نمیشه که شوهرش و بیاره سمت خودش هر ...

افرین دوست دانا🌸

اجازه هست درمورد خودم و مادرم هم یک سوال کوتاه بپرسم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم حرص نخور 100 تا دختر هم که نشون شوهرت داده باشن اون تو رو انتخاب کرده.برای منم پیش اومده بود ک ...

دقیقا یه بار خاهرشوهرم داشت واسم تعریف میکرد میگف عجب دختر خوشکلی بود حیف نشد شوهرم بش گفت خاهشن این بحثا مزخرفتو جمع کن خانومم ناراحت میشه ر...د بش😂😂

خدایا همیشه باش💫😍
من ۲۳  ولی همه میگن خیلی پخته تر از سنت هستی

خاهر من 16 سالمه ولی طوری باشون رفتار کردم موقعیت خودشون حد خودشون فهمیدن توهم رو نده همش طرف شوهرت و زندگیت باش از الان کاری کن احترامت داشته باشن زیاد جور نشو بهتره

خدایا همیشه باش💫😍
2728
ببین هیچ زنی با دادوبیداد گریه‌و زاری حرف خانواده شوهرو زدن موفق نمیشه که شوهرش و بیاره سمت خودش هر ...

بخدا اگه متوجه بشن انگار کورن نمیبینن تازه بهشون میگی میگه عه اینجوری شد خب بابا بدبین نباش

خیلی به این جمله روانشناس فکر میکنم که میگفت باور کنید اینایی که میان پیش من و ازم مشاوره میخوان مشکل ندارن اطرافیانشون هستن که مشکل دارن و من واقعا متاسف میشم و درمونده
دقیقا یه بار خاهرشوهرم داشت واسم تعریف میکرد میگف عجب دختر خوشکلی بود حیف نشد شوهرم بش گفت خاهشن این ...

خخخ شوهر که شوهر باشه مشکلی نیس فقط ما بکم کارمون گیره باید تند نریم 

خاهر من 16 سالمه ولی طوری باشون رفتار کردم موقعیت خودشون حد خودشون فهمیدن توهم رو نده همش طرف شوهرت ...

نه جور نیستم اما اون که همه حساب میبرن ازش داره سو استفاده میکنه اه با یه بچه در افتادم 

منم طوریم زود گریه میکنم آزارمم به کسی نمیرسه نمیدونم چرا اینطوری میکنن دلم داره میترکه

مثل من

خانواده شوهر من که آدم و سوپرایز میکردن من از همه جا بیخبر میرفتم خونشون اینا هم یه هفته با هم نقشه کشیده بودن حرفاشون و یکی کرده بودن میریختن سرم

شوهر خواهرشوهرم بعد ها بهم ندا میداد منم میدونستم قراره بریزن سرم خودم و آماده میکردم و جواب میدادم الان دیگه این روش جواب نمیده براشون 😂😂😂

2738
نه جور نیستم اما اون که همه حساب میبرن ازش داره سو استفاده میکنه اه با یه بچه در افتادم 

منم یه سال نامزد بودیم ابان ماه عروسیمونه ایشالله توهم زودتر بری سرخونه زندگیت راحت بشی

خدایا همیشه باش💫😍
مشکل اصلی ترم به خواهر شوهر دارم کوچیکه ۱۶ سالش میشه ولی تو خونشون حرفشو همه قبول دارن یکمم زور و عص ...

اونو که اصلا عددی حساب نکن

ببین یه چیزی موقع حرف زدن حتی میخوای فحشم بدی یه عزیزم گلم ببند تهش

مادربزرگ خدا بیامرزم میخواست یه چی بگه به عروساش میگفت اره من انقدر تو رو دوس دارم پسرم شانس اورده تو رو گرفته من چقدر خوش شانسم تو عروسم شدی من جای مادرتم به فلانی گفتم من عروسمو انقدر دوس دارم مثل مادرش انگار خودم زاییدمش بزنم تو گوششم نباید چیزی بگه به من... چون انگار مادرش زده

حالا فکر کن عروسه اونجا رو هوا بود

میومد خونه میفهمید ای دل غافل چه تیکه سهمگینی انداخته بهش  

حالا توام میخوای با این حرف بزنی بگو عزیزم نمکدونو میدی

دختر خوشگلم فلان میکنی

جلو شوهرت بگو خواهرت خیلی کوچولو نیستا ولی مثل دخترمه دیگه کوچیکتره دیگه

میری خونشون لپشو بکش یه جوری تا کنه بفهمه ازت کوچیکتره

من برادرشوهرم 3.4 سال ازم کوچیکتره خواهرشوهرم 1 سال همش میخندم بهشون میگم من ازتون بزرگترم باید احترام بزارید من الان بچه دوم خانوادم باید هرچی من میگم بگید چشم با خنده و شوخیاااا

جلو مادرشوهرم به شوهرم میگم اذیتم کنی به مامانت میگم گوشاتو بکشه، مادرشوهر من از اونا نیست که طرف پسرش باشه طرف عروسشه اصلا ما خانوما همه طرفداره همیم...

مادرشوهرمم نمیتونه خودشو ضایع کنه که به شوهرم میگه اره اذیتش کنی با من طرفی منم میخندم

به همین راحتی

پشت سرشون تا جایی که بتونم بد نمیگم اگه یه روز بدمو به شوهرم بگن شوهرم چون دیده من بدشون رو نمیگم مطمعن باش تیکه پارشون میکنه چون به نظرش من ادم خوبم

چی بگم با اینا شوخی و اونجور حرفا نمیشه زد خشکن و حرف در میارن

نگفتم دقیقا مثل من باش

من الان 2 ساله میرم خونشون

ولی میگم به خواهرشوهرت با مهربونی حالی کن که تو بزرگتری و نمیتونه بین تو و شوهرت وایسه

الهی 😔😔😔 ادم کش میده اونطوری میشه منم زندگیمو دوس دارم ادم دشمنش بیشار از دوسته نمیخام زندگیم خرا ...

عزیزم اگه خیلی خونوادش بدن همین الان از نامزدت جدا شو،خونواده شوهر بد تا آخر عمر باید باشون عذاب بکشی ؛دیدم که میگم،فکراتو بکن

2706