2737
2734
عنوان

برگشتن عشق دو طرفه

750 بازدید | 72 پست

دوستان من با یه پسری دوست بودم قضیه بر میگرده به 4 سال پیش دوست داشتیم همو از همون اولش قصدمون ازدواج بود ولی به لطف بعضیا رابطمون خراب شد تا جایی که من زدم زیر همه چیو گفتم برم دیگه پشت سرمو نگاه نمی کنم و ازین حرفا  حتی مامانم گفت خطت رو هم عوض میکنی , الان میدونم هنوز دوسم دار و حواسش دورادور بهم هست  همه جوره امتحانش کردم دورادور ,اسکل  فکر میکنم با خاطراتش زندگی میکنه ولی من دوست دارم استارت دوباره شروع کردنو اون بزنه که دو روز دیگه واسم دور بر نداره  الانم هرچی پروفایل میزاره یه جورایی به من ربط داره ,کسی میتونه کمکم کنه چجوری باهاش ار تباط برقرار کنم اگه شمارمو داشت بهم pm میداد ولی الان 4 سال ه اوفتادیم تو یه راهی که هیچ کدوممون نمیتونیم شروع کنیم اون تل منو نداره منم عمرا بهش زنگ بزنم که تلم بیاد دستش کسی میتونه کمک کنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببین عزیزم اینو مطمن باش اگه هنوز بخادت هرجوریه اون میاد جلو یه راهی پیدا میکنه ولی خب بنظرم کاش خط قبلیتو بتونی بگیری روش تل نصب کنی احتمال خیلی زیاد بازبت پی ام میداد 

2738

وقتي بهش ميگي اسكل يعني فقط حوصلت سر رفته دوسش نداري

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین اگه بخواد شماره پیدا کنه میکنه. تازه شماره که دیگه الان مطرح نیست، این همه اینستا و این برنامه ها هست! تازه اگر ادرسی از تو نداشته باشه میتونه از اینستای دوستات بهت دسترسی پیدا کنه یا حداقل پیامی برسونه! اگر نکرده یعنی اینکه فقط هوایی میشه بعضی وقتا و یه وقتایی بهت فکر میکنه که اینم طبیعیه! همه ی آدمها به کسی که یه زمانی دوسش داشتن فکر میکنن. به نظر من فراموشش کن.

2706