2733
2734

آزاد بین ۳۰ تا ۴۰ با دفترچه هم بستگی به قرار داد سازمان بیمه ای شما با اون آزمایشگاه داره 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
آزاد بین ۳۰ تا ۴۰ با دفترچه هم بستگی به قرار داد سازمان بیمه ای شما با اون آزمایشگاه داره 

آهان مرسی دفترچه نیروی مسلح فک کنم اکثر آزمایشگاه ها قرارداد دارن

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آزمایش بارداری منظورت چیه؟؟؟ غربالگری ها؟؟؟ بستگی به دفترچت داره، فقط خوش به حال نیروهای مسلح واسه خ ...

موفتم نیستا عزیزم بالاخره کارشون سخته و باید ی جوری سختیه کارشون جبران بشه

فکر نکنم زنی حاضر باشه هر شب جون شوهرش تو خطر باشه بخاطر قمه کشی ارازل اوباشا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آهان مرسی دفترچه نیروی مسلح فک کنم اکثر آزمایشگاه ها قرارداد دارن

تهرانی؟؟؟مال مام نیروهای مسلحه 

اگه تهرانی درمانگاه فاتب تو خیابون ژاندار مری انقلاب،خ رجایی درمانگاه اتکا،شهر ری دیلمان درمانگاه نبوی،بیمارستان نجمیه،بیمارستان امام سجاد.

دیگه هر جا به ذهنم میرسید با کمترین قیمتو گفتم 😂😂😂😂

ولی اکثرا قرار دادو دارن حالا بستگی داره چند درصد کم کنن 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
آزمایش بارداری منظورت چیه؟؟؟ غربالگری ها؟؟؟ بستگی به دفترچت داره، فقط خوش به حال نیروهای مسلح واسه خ ...

اول اینکه مفت نیست هر ماه از حقوقشون کم میکنن برای بیمه عین بقیه.

بعدم نظامی بودنم کار هر کس نیست وگرنه همه به خیال مفت بودن میریختن تو نظام.

موفتم نیستا عزیزم بالاخره کارشون سخته و باید ی جوری سختیه کارشون جبران بشه فکر نکنم زنی حاضر باشه ه ...

استارتر شوهرت نیرو انتظامیه؟؟؟

کلانتری؟؟؟

2738
بله نیروی انتظامی یگان ویژه میشه

یگان ویژه خیلی سختهههه.😔😔😔

شوهر من اول آگاهی بود خیلی عصبی شده بود.کارشم سخت بود یهو ۴ صبح میرفتن دستگیری از خونه یا رو ۱۰ نوع سلاح پیدا میکردن.

ولی الان اداری ستاد اصلیه.ماموریتم زیاد میره ولی خداروشکر بی خطره 

یگان ویژه خیلی سختهههه.😔😔😔 شوهر من اول آگاهی بود خیلی عصبی شده بود.کارشم سخت بود یهو ۴ صبح میرفت ...

شوهر منم شیفتیه دوازه بیست چهار 

کارشم هم سخته هم خطرناک اکثر برای دستگیری ارازل اوباش میرن

1
5
10
15
20
25
30
35
40