2737
2739
عنوان

بالاخره تصمیم گرفتم مهاجرت کنم اونم بدون همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 6767 بازدید | 181 پست
عزيزم كدوم دوتا ؟  من فقط دوسه تا  كانال ميشناسم كه بچه هايي كه رفتن تجربياتشونو به ...

اهان کانادا المان نمیخوام...ایتالیا بیشتر مد نظرم بود ولی اگه کانال میشناسی لطفا معرفی کن برم ببینم اصلا چی میگن تحصیلی اونجا چطوره 

منظورم از دوتا موسسه بود که میخواستم تا چندهفته بعد باهاشون صحبت کنم ولی فعلا این کانالا برم ببینم چطوره 

ممنون میشم اگه ادرسشو بدی

آیا معنی کلمه سپاس را میدانید ؟ سپاس کلمه ای ایرانیست و یادگار زرتشت که همواره میگفت سه چیز را پاس دارید:پندار نیک ( پاس یک ) گفتار نیک ( پاس دو ) کردار نیک ( پاس سه)...سه پاس ؛ پاسداشت و پاسداری از سه نیک. ایرانیان با گفتن " سپاس " به یکدیگر یاداور این سه مورد مهم میشدند.
اهان کانادا المان نمیخوام...ایتالیا بیشتر مد نظرم بود ولی اگه کانال میشناسی لطفا معرفی کن برم ببینم ...

اين المانه 

@helfenir

کانال کانادا در راستای ارائه اطلاعات مختلف در زمینه مهاجرت، تحصیل و زندگی در کانادا ایجاد شده است

برای تماس با ادمین از ایدی زیر استفاده کنید
@aliagha

https://t.me/Canada_channel 

تو اين كانال ها ادرس گروهاشونم هست

كانادا كلي گروه داره برا دانشگاهاي مختلفش

اگه هم از رشته هاي علوم پزشكي هستين تو گوگل بزنيد علومپزشكي با پرگار ادرس گروهش مياد فك كنم بيشتر برا كالج و اينهاست ولي يه اطلاعات كمي برا مقاطع بالاتر داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘