2733
2739

من پسرم هفته اول با ذوق میرفت مهد طوری ک با سرویس میرفت سه سال و نیمشه مربیش بعد ی هفته نیم ساعت زودتر میرفت و پسرم تنها میموند بعدش دیگه گریه میکرد و نمیرفت تا مربی خصوصی مهد گرفتم الان خوب شده با اشتیاق میره ولی یخرده بمن وابسته شده ی هفته باهاش رفتم تومهد نشستم الان دیروز بهش گفتم من میرم دکترگفت برو اومدم خونه ساعت یازده زفتم پیشش منو دید افتاد گریه دیگه هم جدا نمیشد امروزم رفتیم خیلی با ذوق میره بهش گفتم میرم اجیتو پوشک کنم گفت برو نمیدونم دوباره برم ساعت یازده یان ؟میترسم برم و بیافته گریه یانرم بدقول شم

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون،،یا علی دوستان،،چندین نفر فرستادن برام ،،الان گروه زدم،،کسی میشناسین بهش معرفی کنین لطفا،،،بچه های نی نی سایت هستن الان داخل گروه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه گفتی می ری حتمابرو. چون بچه منتظرته و اینجوری بهت بی اعتماد می شه ولی روانشناسا می گن خداحافظی رو خیلی طولانی نکنید و بهشون دروغ نگین. پسر منم سه سال و نیمه است. اوایل مهد رو دوست داشت الان می گه روزایی که تو خونه ای مامان روزای خوبیه!

2728

حالا امروز گفتی برو ولی سعی کنه ساعت تماست طولانی بشه و براش جدول درست کن ستاره بزن و پنج تا ستاره شد براش جایزه کوچولو بخر

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2738
حتما باهاشون بازی نمیکنن

اتفاقا چون مهد ها یه برنامه خاصی دارن بچه ها رو خسته می کنن. مثلا سر یه ساعت کارتون دیدن سر یه ساعت نقاشی و بازی سر یه ساعت غذا. بچه ها کلا از برنامه ریزی خوششون نمیاد. اینه که توی خونه راحت ترن

دختر منم همینطور بود اوایل خیلی با ذوق می‌رفت یکدفعه ورق برگشت گفت نمیرم ک نمیرم ولی من میبردمش و بهش میگفتم م می‌شینم پایین میرفتم خونه ولی زودتر میومدم ک فکر کنه هستم.بعد یه کار دیگه ای ک کردم براش تو مهد تولد گرفتم از اون موقع به بعد یکم بهتر شده .یکبار می‌گفت نمیرم ولی من آماده میشم خودش میاد .باید قاطع باشی یکبار نبری دیگه نمیاد.مدرسه هم با مکافات می‌ره.تو بردنش مسر باش.و اینکه براش یه جایزه ای بگیر بده مربیش جلو بچه ها بهش بده.خیلی تاثیر داره