2737
2734

9سال پیش با کسی که عاشقش بودم ازدواج کردم تو این ۹سال عذاب ها کشیدم خیانتا دیدم بی معرفتیا دیدم خیلی سختی کشیدم تا دو سال پیش میمردم واسش عاشقش بودم یک لحظه نبودنش اتیشم میزد اما الان که به صورتش نگا میکنم باورم نمیشه عشقم این بوده حس میکنم به زور شوهرم دادن به یه ادم که نمیخواستمش و احساس میکنم به عشقم نرسیدم اهنگای دوران عاشقیمو که میشنوم عین یه ادم غمزده که عشقشو از دست داده گریه میکنم اصلا خیلی حس بدیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انگار اون عشق برام همونجا تموم شده و من حسرت بودنشو میخورم

چون عشقت مرد خوبی برای زندگی نبوده فقط یه وابستگی عمیق بهش داشتی با شناخت کامل ازش سرد شدی 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
2728

چه بده ادم به زور شوهرش بدن باز بهتره میگی کار خودم نبود ولی اینکه با عشق ازدواج کنی و این چیزا رو ببینی نابود میشی از کرده خودت 😔😔😔😔

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.
2738
دو طرفه عاشق هم بودیم ازدواج کردیم

خوب پس چه مرگشه چرا خیانت کرد؟(البته ببخشید)

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
خوب پس چه مرگشه چرا خیانت کرد؟(البته ببخشید)

نمیدونم اونموقع هر دومون بچه بودیم من۱۳اون ۱۷ الان من ۲۴اون ۲۸یه دختر ۵ساله دارم و باردارم هستم البته بچه دوم ناخواسته بود

البته خب من اونموقع بدیاشو نمیدیدم وگرنه اون همه بدیاشو داشت بقیه میدیدن من کور بودم بعد ازدواج دیدم که ادم زندگی نبوده شاید عشقشم دروغ بوده ولی خب ازدواجمون هم جوری بود که خانوادش راضی نشدن قید خانوادشو زد کلا یه ادم لاته دروغگو بود همون موقع هم

تو از عشقت یک تصویر غلط تو ذهنت ساخته بودی و عاشق همون شخصیت تصویر ذهنیت بودی الان که دیدی واقعیت همسرت با تصویر ذهنیت خیلی فرق داره دچار حس غربت شدی.در واقع تو به آدمی که ازش تو ذهنت ساخته بودی نرسیدی برای همین حس میکنی شکست عشقی خوردی

خب سنی نداشته که افتاده توی ازدواج ، زن ها راحت تر و بالغانه تر عمل میکنن...مردها متاسفانه اغلب وقتی زود ازدواج میکنن ، میرن دنبال زن های دیگه ....فعلا بهش باید زمان بدی 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2706