2733
2739

نههههه اصلا به هیچ وجه اجازه ندید اینقده بچه را زجرمیدن که خدا میدونه

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمونه مغز استخوان منظورته ؟

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
2731
نمونه مغز استخوان منظورته ؟

نه اون فرق میکنه این فقط مایع از نخاع میگیرن ببینن عفونت وارد شده یا نه

میشه برای سلامتیم حمد بخونین شاید دعای شما حال منو خوب کنه انشالا هر چی ازش بخواین بهتون بده♥️

من چند بار تست مایع نخاع دادم بخاطر بیماری ام 

هفته آینده هم دوباره باید برم تست بدم 

درد نداره 

بی حسی موضعی میزنن 

ولی برای بچه سخته 

باید یه با خواب آور به خواب عمیق بره بعد است بگیرن 

دیدم تو بیمارستان برای بچه ها اینکار رو میکنن

دردناکه انجامش .یه بار با بی حسی برام انجام داد که نشد مایع بگیره یه بارم بدون بی حسی.دوتاش درد داشت. و تا یه ماه هروقت سرپا بودم و مينشستم سردرد وحشتناکی میگرفتم ولی همین که دراز می کشیدم آروم میشدم این عوارضشه 

2738
من چند بار تست مایع نخاع دادم بخاطر بیماری ام  هفته آینده هم دوباره باید برم تست بدم  در ...

عزیزم منم فشار مغز دارم، و دکترم و چند بار تا حالا ال پی شدم، زیاد به دارو جواب نمی‌ده بدنم متاسفانه، ولی با ال پی پایین میاد، خیلی می‌ترسم، چیکار کنم؟ عصب بیناییمم درگیره! بنظرت این چندبار ال پی شدنا عوارض دارن؟ من چیکار کنم، چند تا دکترم رفتم😪