2737
2734
عنوان

نویسنده ستایش، خاک بر سرت

1773 بازدید | 134 پست

جدا خاک بر سر نویسنده این سریال که هر وقت رفت یه چیز رو درست کنه زد دو تا چیز دیگه رو خراب کرد.

تو ستایش۱ رفت از حقوق زن دفاع کنه یه باور غلط رو جا انداخت که حضانت بچه با پدربزرگه نه مادر در صورتی که طبق قانون ایران حضانت با مادره و جد پدری فقط ولی بچه است. اصلا فردوس نمیتونست بچه ها رو ازش بگیره که این انقدر خودش رو در به در کرد!

بعد باز تو این قسمت به همون هم ر.ی.د و و ستایش به فردوس گفت بچه ها پیش تو بودن براشون بهتر بود! من اشتباه کردم بردمشون....

الانم رفت بگه ازدواج مجدد زن ها اشکال نداره و واسه دفاع از یه چیز خیلی عادی به مرد حق خیانت داد! واسه دفاع از ازدواج مجدد یه خانم بعد همسرش، گفتن اینکه تو خودتم بعد زنت زن گرفتی کافی بود، چرا ربطش میدی به چند همسری آخه اوسکول عقب افتاده؟یعنی زنی باردار نشد شوهرش بره زن بگیره؟ د خب لامصب پس برعکسش شد زن چه کنه؟! طلاق بگیره؟ خیانت کنه؟ پس این همه بچه بی سرپرست و بدسرپرست واسه چین؟! اصلا اینا چه ربطی داشت به هم؟ ستایش شوهرش مرده، بیست سال پیش. دختر خانم بزرگ زنده است، فقط مریض شده. این چه مقایسه ایه؟

صدا و سیمای ایران خره، نه یه خر معمولی، قد یه طویله خره. یک عاقل پیدا نشده این سریال رو بازبینی کنه بگه با این چهار تا دیالوگ کارشناسی نشده و احمقانه، دل چند تا زن نابارور میشکنه و چند تا زندگی آشفته و متشنج میشه. از همین تریبون اعلام میکنم خععاااااااااک بر سرتون

شما که بلد نیستید فرهنگ سازی کنید خیلی .... میخورید وارد هر موضوعی میشید

با نویسندش کاملا موافقم 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از کلمات درستی استفاده نکردین فحش دادنتون درست نیست 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
2738

افرین کاملااااا موافقم 

مزخرفترین سریالیه ک دیدم 

اسممون هم گذاشتیم مسلمون تو فیلمامون جز خشونت و بداخلاقی چیزی یاد نمیدن 

والله من یه سریال امریکایی دارم میبینم جز محبت و عشق ورزی چیزی یاد نمیده 

خانوم بزرگ به حشمت گفت من خودم واسه دامادم زن دوم گرفتم بدون اجازه دخترم چون دخترم مریضه بچه دار نمی ...

واااااااا

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

منم خیلی دلم شکست وقتی کف چون بچه دارنمیشد زن گرفتم براش ک شوهرش حق داره پدر بشه😒

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2706