2737
2739

یک ساعت پیش با درد شدید انگشتم از خاب بیدار شدم ،دیدم حسابی ورم کرده وکبود شده،چرا چون دیروز حلقمو که یه کوچولو تنگ بود پوشیدم،شوهرمم که نیست گفتم وای حالا چیکار کنم باید میرفتم طلافروشی که برام حلقه رو ببره یا زنگ میزدم اتش نشانی (ازاونجایی که داییم اتش نشان هستن،ازایشون شنیدم که چنباری مورد اینطوری داشتن وحلقه رو بریدن)خلاصه دیدم وقت رفتن ندارم ودستم هرلحظه بیشتر ورم میکنه وبی حس میشه(خاهر شوهرم پرستاره میگفت یه بار یه خانم باردار رواوردن بیمارستان بخاطر تنگی حلقه عصبای انگشتش کلا از کار افتاده بود)دیگه تصمیم گرفتم خودم دست بکار بشم،هرچی مایع بود ریختم رو دستم دیدم نههههه بدتر شد وحلقه تو دست دیگم لیزمیخوره واصلا نمیشه گرفتش که بخای درش بیاری،شستم وخشکش کردم ،چون باهاش ور رفته بودم ورمش بیشتر شد،دیگه کم کم پوست انگشتم رو از زیر حلقه به جهت داخل میکشیدم وحلقه رو همزمان به طرف بیرون هدایت میکردم،خلاصه با هر مکافاتی بود بیرونش اوردم،،،،،عزیزای من میخام بگم اگه حلقه یا انگشترتون تنگه نزارید تو دستتون بمونه،اخه ادم صبا یه کوچولو بدنش ورم میکنه 

بگو الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای من صبحا انقدر ورم میکنم اگر انگشتر بمونه تو دستم بیچارم یبار مجبور شدم برم برام قیچی کنن دیگه تجربه شد برام و یادم میمونه خیلی بده درکت میکنم

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2738
2706