2733
2739
عنوان

رفع یبوست پسر کوچولوم

73 بازدید | 12 پست

پسرم چهارده ماهشه.چندین ماهه دچار یبوست شده.انواع ملین ها رو امتحان کردم.مقعدش رو چرب کردم،ماساژ شکم،روغن زیتون تو شیر و کره زیاد تو غذا،گاهی قیسی ولییییی هیچ فرقی نکرد هیچ ،الان مقعدش متورم و زخم شده یه هفته ست به تجویز پزشک آنتی هموروئید میزنم ولی فرقی نکرده یه سری التهاب جوش مانند و بعضا سر سفید هم اطراف مقعدش بوجود اومده.

پسرم رفلاکس هم داره که باعث یبوست میشه چربس زیاد که برا یبوستش میدم برا رفلاکسش مضره.موندم چیکار کنم

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید

یه خانمی تو سایت بهم گف ترنجبین خوبه هم واسه درد معدش هم یبوست .من به دخترم دادم عالی بود .خدا خیرش بده 

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

زن پسر خالم میگف پسرش هم مث بچه شما یبوست شدید داشته جوری که گریه میکرده .گف قهوه قوتو که مال استان کرمانه ...با شیر بهش دادم زود خوب شده .

یکی رو داشتم که خیلی دوسشداشتم                           هنوز هم دوسشدارم اما دیگه ندارمش                          

میوه هم امتحان کن. میوه هایی مثل گلابی و انگور و هویج البته الان میوه های تابستونی کم پیدا میشه ولی هندوانه و انجیر خیلی خوبن و خیار و گوجه تو غذاش حبوبات بریز وانجیر خشکه بگیر با گلاب خیس کن و بده و صبح ناشتا بتونی شربت گلاب و خاکشیر ولرم رو به گرم ( منظورم اینه یکم گرم تر باشهچون. تا بخوره سرد میشه) یا اصلا در طول روز چندبار بهش اب گرم بده بخوره ان شاالله خوب میشه منم همین مشکلات داشتم ولی پسر من کلا حرکت روده اش کم بود زیر 6 ماه که فقط شیر مادر میخورد یه مدت هر 4 5 روز شکمش کار میکرد 

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
زن پسر خالم میگف پسرش هم مث بچه شما یبوست شدید داشته جوری که گریه میکرده .گف قهوه قوتو که مال استان ...

قهوه قوتو؟

نشنیدم

میشه به بچه یه ساله داد؟

عطاری ها دارن؟

خدایا،مهربانا! حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد.پسر قشنگم برای همیشه از پیشم رفت برا حال خرابم دعا کنید
میوه هم امتحان کن. میوه هایی مثل گلابی و انگور و هویج البته الان میوه های تابستونی کم پیدا میشه ولی ...

ممنون از راه حل هات

بعضی هاشو امتحان کردم  از جمله تابستون انواع میوه دادم ولی ..

ولی خب بعضی  از پیشنهاداتت رو انجام ندادم امتحان میکنم خدا کنه جواب بده

2738
یه خانمی تو سایت بهم گف ترنجبین خوبه هم واسه درد معدش هم یبوست .من به دخترم دادم عالی بود .خدا خیرش ...

عرق شو بدم؟

چه جوری بدم ؟ تا حالا ترنجبین نگرفتم و استفاده نکردم

قهوه قوتو؟ نشنیدم میشه به بچه یه ساله داد؟ عطاری ها دارن؟

قُوَتؤ...اره من که به دخترم میدم .اره عطاری ها دارن 

عرق شو بدم؟ چه جوری بدم ؟ تا حالا ترنجبین نگرفتم و استفاده نکردم

از عطاری بگیر .اب جو بریز روش.خودش حل میشه .صافش کن بده بخوره .خوشمزه هم هست 

سلام خانومی. خوبی؟! گل پسرت در چه وضعیه؟!

کاربری قبلیم فاطمه۳۰۰ بود. یه مامان پرانرژی که دخترم تاخیر جسمی حرکتی هست.                                        https://www.ninisite.com/user/discussion/e23e69d7-fc91-45a3-9bf6-44732c09a315/فاطمه300
سلام خانومی. خوبی؟! گل پسرت در چه وضعیه؟!

سلام

ممنون

حقیقتش نه 

یبوستش رفع نمیشه