2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه هزینه اش خیلی بالاس...ماما همراه بچه رو دنیا میاره؟؟

نه کارای ماساژ و اینجورچیزا را انجام میده تااونجایی که من میدونم اخه پرستارا که اهمیت نمیدن با حرکتای مخصوص مثل اینکه زایمان را راحت تر میکنه 

نه کارای ماساژ و اینجورچیزا را انجام میده تااونجایی که من میدونم اخه پرستارا که اهمیت نمیدن با حرکتا ...

خیلی مرددم که بگیرم یا نه آخه شوهرم راضی نیست ولی خودم اصرار دارم که داشته باشم در حالی که اصلا نمیدونم وظیفه اش چی هست...اگه واقعا زایمان رو راحتتر میکنه خب ارزشش رو داره...

خیلی مرددم که بگیرم یا نه آخه شوهرم راضی نیست ولی خودم اصرار دارم که داشته باشم در حالی که اصلا نمید ...

اطلاعات انچنانی ندارم ولی دخترخالم وعروس داییم داشتن هردو هم راضی بودن و واسه دوتا زایمان هاشون هم گرفته بودن اگه خوب نبود که واسه دومی نمیگرفتن 

اگه تو خونه درد های اولیه رو بکشی دیگه مامای همراه احتیاج نداره. من تا 8 سانت خونه بودم. بعد هم که رفت بیمارستان کلا دیگه درد بود و ماماها همش بالا سرم بودن و می گفتن چه کنم چه طوری نفس بکشم. فکر نکنم اثر داشته باشه

2738
اگه تو خونه درد های اولیه رو بکشی دیگه مامای همراه احتیاج نداره. من تا 8 سانت خونه بودم. بعد هم که ر ...

آخه تا الان از هرکی پرسیدم تا نود درصد گفتن خیلی خوب و تاثیر گذار بوده،چون از زایمان هم میترسم اصرار دارم که ماما بگیرم...ولی هزینه اش خیلی بالاس

آخه تا الان از هرکی پرسیدم تا نود درصد گفتن خیلی خوب و تاثیر گذار بوده،چون از زایمان هم میترسم اصرار ...

نمی دونم شاید چون من ماما نداشتم تاثیرش رو متوجه نشدم. ولی خوب بدون مامای همراه هم میشه زایمان کرد. نگران نباش