2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من شنیدم پرورش قارچ خیلی خیلی آسون.ولی باز مطمئن نیستم.ی سرچ کن خودت

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738

کشاورزی هزینه داره .کود .سمپاشی .و...شغل دوم خانواده شوهرم .زرد آلو .وبه هست .خیلی زحمت داره با اینکه همه کارهارو کارگرا انجام میدن .زرد آلو میوه ای هست که بچینیش زود خراب میشه حالا من خیلی دل به کاراشون نمیدونم که شرایط نگهداری چجوریه .درخت به خیلی خرج داره تا به ثمر برسه باید مواظب باشی سرما درخت رو نزنه یا مواظب باشی آفت نزنه به خصوص یه نمونه کرم هست که ظاهر درخت سالمه ولی از درون درخت رو میخشکونه .بعد از همه خرجا موقع چیدنش اینجوری نیست که چیدن معمولی باشه .اگر واسطه بخره فقط درجه یک هارو میخره .واگر خود کشاورز بخواد مستقیم صادر کنه باید بذاره سرد خونه .باز سردخونه .خیلی هزینه داره .تو سردخونه هم باید هر روز میوه ها جا به جا بشن تا خراب نشه .در همین حد اطلاعات دارم😄

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
بله ديدي  ميگف ٤ماهه سود ميكني نميدونم والا چقد راسته

حس میکنم رو هوا میگه😶 اخه برا صاورات خرما میگفت یه میلیارد پول میخواد😐 کلا عدد و رقماش یه جوریه

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
حس میکنم رو هوا میگه😶 اخه برا صاورات خرما میگفت یه میلیارد پول میخواد😐 کلا عدد و رقماش یه جوریه

برای چیزای دیگه نمیدونم ولی من جایی زندگی میکنم که خرما ومرکبات محصول اول کشاورزیه و واقعا همین مقدار پول میخواد

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

برا سود دهی هرچیزی به نظرم تخصص تجربی باید داشته باشی و زرنگ و اجتماعی باشی تا محصولاتت رو صادر کنی سود هنگفت داره نه مثل بعضی شوهرای ما از سر کار میان دابسمش میبینن الکی میخندن و بعد کم کاریاشونو تقصیر بقیه میندازن 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
برا سود دهی هرچیزی به نظرم تخصص تجربی باید داشته باشی و زرنگ و اجتماعی باشی تا محصولاتت رو صادر کنی ...

شوهرای مارو خوب گفتی😂😂 خداوکیلی عرضه ندارن

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ...