2737
2734
عنوان

دلداریم بدید.. کیا نی نی شون دختره

| مشاهده متن کامل بحث + 1905 بازدید | 92 پست

من خدا خدا میکنم بچم دختر باشه 😣برام دعا کنید 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...

چ ربطی داره من نینیم دختره با جونودل منتظرشم بیاد ب اطرافیانمم ربطی نداره جنسیت بچه من چیه 

ﻣﻦ ﯾﮏ ﺁﺭﯾﺎﯾﯽ ﺍﻡ،ﺍﻫﻮﺭﺍﻣﺰﺩﺍﯼ ﻣﻦ ﺍﻟﻠﻪ ﺍﺳﺖ.ﺍﺯ ﺗﺒﺎﺭ ﮐﻮﺭﻭﺷﻢ،ﻭﻟﯽ ﺷﺎﻫﻢ ﺣﺴﯿﻦ ﺍﺑﻦ ﻋﻠﯽ ﺍﺑﻦ ﺍﺑﯿﻄﺎﻟﺐ (ﻋﻠﯿﻪ ﺍﺳﻼ‌ﻡ) ﺍﺳﺖ.ﺍﺯ ﺩﯾﺎﺭ ﺁﺭﺷﻢ، ﻭﻟﯽ ﮐﻤﺎﻧﺪﺍﺭ ﻣﻦ ﻣﺴﻠﻢ ﺍﺑﻦ ﻋﻘﯿﻞ ﺍﺳﺖ.ﺍﻣﭙﺮﺍﻃﻮﺭﯾﻢ ﻫﺨﺎﻣﻨﺸﯽ ﺍﺳﺖ ،ﻭﻟﯽ ﺟﻐﺮﺍﻓﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﺑﯿﻦ ﺍﻟﺤﺮﻣﯿﻦ ﺍﺳﺖ.ﺷﺎﻩ ﻋﺒﺎﺱ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﻭﻟﯽ ﺷﺎﻩ ﻣﻦ ﻋﺒﺎﺱ ﺍﺑﻦ ﻋﻠﯽ (ﻉ) ﺍﺳﺖ.ﺁﺭﯼ ﻣﻦ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻢ ﻋﺎﺷﻖ ﮐﺎﻭﻩ، ﻣﺪﯾﻮﻥ ﻧﺎﺩﺭﺷﺎﻩ ،ﻭﻟﯽ ﭘﯿﺎﻣﺒﺮﻡ ﻣﺤﻤﺪ ﺍﺑﻦ ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ (ﺹ) ﺍﺳﺖ.قدﻣﺖ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺍﺯ ﻣﺎﻭﺭﺍﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺑﻪ ﻗﺪﻣﺖ ﺁﻥ ﻣﯿﻨﺎﺯﻡ ﻭ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺭﺍ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﻡ،ﻭﻟﯽ ﺗﻤﺎﻡ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎﯼ ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮐﻼ‌ﻡ ﻣﻮﻻ‌ﯾﻢ ﺣﯿﺪﺭﮐﺮﺍﺭ،ﻋﻠﯽ ﺍﺑﻦ ﺍﺑﯿﻄﺎﻟﺐ (ﻋﻠﯿﻪ ﺍﻟﺴﻼ‌ﻡ)ﻣﯿﺒﯿﻨﻢ.ﺁﺭﯼ ... ﻣﻦ ﯾﮏ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﻢ ﻭ دوست ندارم ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭﻡ؛ ﺑﻪ ﺍﻋﺘﻘﺎﺩﺍﺗﻢ ﺿﺮﺑﻪ ﻣﯽ ﺯﻧﻨﺪ..من_یک_آریایی_مسلمانم💙کاربری دوم🤢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمنم وقتی فهمید نینی دختره،یه کم ناراحت شد.ولی نمیخواست نشون بده.من خودم ازوقتی بدنیا اومد،باهاش مثل پرنسس رفتار میکنم.خیلی بهش محبت وتوجه میکنم.اطرافیانت ببینن اینطوریه،اونام ناخوداگاه بیشتر بهش احترام میذارن.جوری شده که شوهرم عاشق دخترمونه و خیلی دوسش داره😍

این سومین کاربریمه😅😅😅
2731

بخدا دختر طلاس...دلسوزه پدر و مادره همدم مادره😊

هیچوقت نظر بقیه روت تاثیر نذاره 

هر چی باشه چ دختر یا پسر جیگر گوشه آدمه 

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️
شما برادر داری؟

بله و اتفاقا یکی از اون ادمایی که همش با کنایه بم میگه دختردارشدی زن داداشمه... من خوشحالم ک بچم دختره ولی دیگران یه جوری بام رفتار میکنن که ینی ما میدونیم تو ناراحتی ولی وانمود میکنی شادی.. 

دختر که خیلی گوگولیه مخصوصا لباساش 

اینقدر لباسای جینگول هست ولی مال پسرهم رنگبندیش کمه واین که اوج جینگولیش شورتک لیه یا تیشرت مردونه وپاپیون دختر همدمه مادره چرا اینطوری فکر میکنی گلم سالم و صالح باشه هرچی میخواد باشه به این فکر کن 😊

2740

من یه دختر دارم الانم باردارم دوباره دختره،خیلی خیلی خوشحالیم که خدا بهمون دوتا دختر داده،اتفاقا دعا میکردم بچم دختر باشه،بنظرم خیلی خوبه آدم خواهر داشته باشه🤩

خلاصه ی دنیای یک زن:صدایِ بَمِ مردانه ایست که زیر گوشش مدام تکرار میکند:تا ابد دوستت دارم😍💕❤خداجونم خودت مواظب همسر مهربون و همه چی تمومم و دخترای گلم باش.نفسم به نفس سه تاشون بنده👨‍👩‍👧‍👧

بچه چندمته؟ اگ اوله ک جنسیت مهم نیست دخترت دنیا بیاد هم واسه خودت هم واس خانواده ت میشه سوگولی از بس شیرین زبونو دوست داشتنیه.بنظرم ادم ۱۰تا پسر داشته باشه دختر نداشته باشه انگار اصلا بچه نداره .مونس همدم جور کش دلسوز پدرمادر فقط فقط فقط دختره

من دوتا دختر دارم بخدا بهترین هدیه خداهستن مخصوصا واسه مادر دختر بزرگم شده همدم ومونسم بهترین دوستم.دختر کوچیکمم که باشیرین کاریاش زندگیمونو روشن کرده

وروزی آدمها یک بار برای همیشه از چشمانت می افتند....مهم نیست نسبتشان چقدر نزدیک است یا چقدر دور.....مهم اینست تا ابد هیچ حسی به آنها نخواهی داشت!!!

عزیزم هیچ برتری بین جنسیت ها نیست من دوست داشتم اول پسردارشم ک خانواده شوهرم دس ازسرم بردارن میگن هی بچه بیار تاوقتی نوه پسر نیارم ولکنم نیستن ولی من دخترمم دوست دارم الان باردارم همیشه باهاش حرف میزنم و خوشحالم ک خدابهم بچه داده من به دختربودنم افتخارمیکنم واس همین افتخارمیکنم ک یه دخترمثل فرشته ب دنیا بیارم مونس وهمدممه 

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

یه فامیل داریم 

سه تا دختر داره میگه سومی که دختر شد رو شو نگا نکردم 

مادرم گفت گناه میکنی نمیبخشمت تا راضی شدم نگاش کنم 

الان میگه کاش ده تا دختر دیگه میداشتم 

یکی معلمه یکی پرستار یکی ماما سه تا داماد داره از پسر بهتر 😐 قدیم میگفتن پسر که بره چوپونی کته کشاورژی کمک کنه زورش بیشتره 

الان چه فرقی داره؟😕 

2706