2737
2739
پافشاری میکنم ولی دعوامون میشه پافشاری هم نکنم دارم خودمو می خورم  نه زن سرحالیم نه مادر سرحا ...

مینا جون تو شبیه منی منم اگر تو زندگیم و شغلم پیشرفت نکنم مهارت و هنرای جدید یاد نگیرم درامدمو بالاتر نبرم به ارزوهام نرسم به هیچچچچ عنوان حس خوشبختی نمیکنم   از خونه داری متنفرممم ازدواجی نیستم اصلا الانم با نامزدم خیلی رو مستقل بودنم تاکید دارم

تو باید اینکارارو تو مجردی میکردی که الان دهن شوهرت بسته باشه ولی بازم امید هست برو رو مغز شوهرت مخشو شستشو بده سیاست هم داشته باش 

اینجا خانما ی استراتژی دارن به اسم شرت قرمز رژ قرمز اونو اجرا کن😂

نشنیدم چی فرمودین؟

دیروز  نشستم فکر کردم هم کار میخوام هم بچه بعد نتیجه گرفتم مهد کودک بزنم که هم کار و درآمد و موفقیت باشه هم بچه دار میشم و بالای سر بچه ام هستم 

فکر بدیه به نظرتون؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره اینا رو هم خوردم فایده نداره  دلم ی کار لذت بخش میخواد با درآمد حالا متوسط هر چی دلم موفق ...

اصل مشکل من اینه که دلم میخواد خودم درامد داشته باشم.شما هم همینطوری😁

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
مینا جون تو شبیه منی منم اگر تو زندگیم و شغلم پیشرفت نکنم مهارت و هنرای جدید یاد نگیرم درامدمو بالات ...

خخخ ببخشید معلومه تجربت کمه.بذار بری زیر یه سقف اونوقت میفهمی اینجور مردها واقعا چجوری هستن😁

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
2728
مینا جون تو شبیه منی منم اگر تو زندگیم و شغلم پیشرفت نکنم مهارت و هنرای جدید یاد نگیرم درامدمو بالات ...

واااا ی دقیقا چند خط اولت حرف دلم بود

همش دوس دارم یاد بگیرم وقتی یادگیری متوقف میشه یا درآمد ندارم مثل ی ماهی میمونم که از دریا منو انداختن بیرون حس مرگ بهم دست میده حس پوچی

خاک تو سرم سیاستم بلد نیستم شوهرمم گول نمیخوره 

واااا ی دقیقا چند خط اولت حرف دلم بود همش دوس دارم یاد بگیرم وقتی یادگیری متوقف میشه یا درآمد ندارم ...

منم میخوام خودم رانندگی کنم تو این یه مورد احساس ضعف میکنم خیلی ناراحتم بابت این قضیه

2738
خخخ ببخشید معلومه تجربت کمه.بذار بری زیر یه سقف اونوقت میفهمی اینجور مردها واقعا چجوری هستن😁

قبول دارم تجربم کمه ولی اگر اطرافیانتون رو نگاه کنید میبینین کم نیستن مردایی که اینجورین ولی همسرشون کم کم درستشون میکنه قبول دارم هر مردی رو نمیشه قانع کرد هر زنی هم نمیتونه اینکارو بکنه اما خیلیا هم تونستن باید انقدر تلاش کنی تا اخرش بشه من از دست رو دست گذاشتن متنفرم نمونش مادر خودم که دیپلم ردی بود با افکار مزخرف بابام کنار اومد بالاخره تو سن بالا ۳۵ سالگی درسشو خوند امسالم دکترا قبول شده

نشنیدم چی فرمودین؟

پس من چی بگم که نه شوهر کردم نه بچه دارم یکساله که کارمم از دست دادم اگه جای من بودی چکار می کردی ؟ خیلی این احساسات بد میاد سرا؛م. کسی ام که باهاشم هنوز نشده باهاش ازدواج کنم می گم خدایا اگه صلاحمون نیست حداقل جدامون کن انقدر عذاب نکشیم مگه آدم چقدر طاقت داره

با خدا باش و پادشاهی کن
دقیقا قرص خوردن فقط باعث میشه بخوابی و بهش فکر نکنی ، بیدار بشم دوباره نمونه مشاورم برم میخواد بگه ...

برنامه های دکتر هلاکویی رو گوش کن از سایت آپارات برنامه رازها و نیازها کمکت می کنه 

با خدا باش و پادشاهی کن
واااا ی دقیقا چند خط اولت حرف دلم بود همش دوس دارم یاد بگیرم وقتی یادگیری متوقف میشه یا درآمد ندارم ...

اره همش بهش بگو من میرم درس میخونم کمک خرج خونه میشم شوخی کن باهاش تمام حرفای خوبی که در این رابطه به ذهنت میرسرو بزن ایشالا که قانع میشه

نشنیدم چی فرمودین؟
پس من چی بگم که نه شوهر کردم نه بچه دارم یکساله که کارمم از دست دادم اگه جای من بودی چکار می کردی ؟ ...

نه من حرفم ی چیز دیگه هست 

من از توقف بیزارم

کاش از این زنایی بودم که تا لنگ ظهر میخوابن بعد یکم ناهار و تمیزی خونه و فقطم دنبال قر و فرن

فقط هم پول شوهر رو خرج میکنن

چیه مثل من همش دنبال یادگیری و تلاش و کوششن

اره همش بهش بگو من میرم درس میخونم کمک خرج خونه میشم شوخی کن باهاش تمام حرفای خوبی که در این رابطه ب ...

میدونه ، از نظر مالی هم بشدت نیاز داریم 

ولی نمیدونم چرا نمیزاره 

هیچ دلیل خاصی هم نداره 

هر کاری دلش میخواد میکنه ولی واسه من شرط و شروط داره همه چی 

2706