2733
2734
عنوان

برادرم از خونه رفته اخه یه ادم چقدر پست میتونه باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3605 بازدید | 157 پست

مسخره  کردی بزار بابا بقیشو

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ای بابا 

چطوردلش می اومد یه پسر مث شوهر من به باباش پولم میده😑

کلا پسرا تو  رفتارشون تعادل ندارن یا خیلی دلسوزن یا بی رحمن

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

اوز ورسن آستار ایستر

ﺗﻮﻯ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!ﺍﯾﻨﻮ ﺗﻮ ﻧﮕﺎﻫﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺍﻧﺪﺍﺧﺘﻢ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ.ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺳﺨﺖ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﻡ،ﺍﺻﻼً ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺑﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺗﻤﻮﻡ ﺷﺪ…ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯼ ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﺮﺩﻡ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﮑﺮﺍﺭﻧﻤﯿﺸﻪ، ﺍﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮﺵ ﺗﮑﺮﺍﺭ ﺷﺪ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯ ﯾﻪ ﺁﺩﻣﯽ ﺍﻭﻣﺪ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﻢ، ﮐﻪ ﻓﮑﺮ ﻧﻤﯿﮑﺮﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ،ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺭﻓﺘﻨﺶ ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ، ﺍﻭﻧﻢ ﻧﻪ ﯾﮑﯽ، ﻧﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ! ﺑﻠﮑﻪ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺳﺮﻡ، ﺁﺩﻡ ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ!!!ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻡ، ﮐﻪ ﺣﺘﯽ ﺍﺭﺯﺵ ﺍﺧﻢﮐﺮﺩﻥ ﻫﻢﻧﺪﺍﺷﺖ..!!ﻭ ﻭﺍﺳﻪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﺧﻨﺪﯾﺪﻡ، ﮐﻪ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺩﺍﺭ ﻧﺒﻮﺩ، ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺁﻭﺭﻫﻢ ﺑﻮﺩ…!ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺷﺖ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﻭﻗﺘﺎﯾﯽ ﮔﺬﺭ…ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﻪ ﺭﻭﺯﺍﯾﯽ ﺭﻭ ﺳﭙﺮﯼ…ﺑﺎﻻ ﻭ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺯﯾﺎﺩ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﯾﻦ ﺯﻧﺪﮔﯽ،ﺍﻣﺎ…ﻣﻦ ﻓﻘﻂ ﺍﯾﻦ ﺭﻭ ﻓﻬﻤﯿﺪﻡ ﮐﻪ:ﻫﯿﭻ ﭼﯿﺰ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺩﻧﯿﺎ ﻗﺎﺑﻞ ﭘﯿﺶﺑﯿﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ…ﭘﺲ ﻭﻗﺘﯽ ﺷﺎﺩﯼ، ﺍﺯ ﺷﺎﺩﯾﺖ ﻟﺬﺕ ﺑﺒﺮ؛ﻭ ﻭﻗﺘﯽ ﻏﻤﮕﯿﻨﯽ، ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻭﺯﺍﯼ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺧﻨﺪﻩ ﺗﻮ ﺭﺍﻩ ﺩﺍﺭﯼ…ﭘﺲ ﻓﻘﻂ ﺷﺎﺩ ﺑﺎﺵﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ…

یعنی داد میزدا مام از ترس ابرومون هر بار یه جور راضیش میکردیم .بخدا بچه خیلی خوبی بود هر چی بزرگتر شد عوض شد.مامانمم هی گیر میداد واسه چی میری بیرون زیاد نرو .هی میگفت این حتما مواد مصرف میکنه .به نظر خودم معتاد نبود وبه اندازه بیرون میرفت همه جوونا بیرون میرن اما یه دوست دختر داشت دختره گل مصرف میکرد دیگه خدا میدونه تفننی یا همیشه تو کیف داداشم دیده بودیم چند بار اما هرچی میگفتیم بیا بریم مشاوره میگفت نه من معتاد نیستم مگه خرم که معتاد بشم .یه مدتم گیر داد دخترو میخوام بیا ید بریم برام نشونش کنیم ولی زیلد اصرار نکرد مام میدونستیم خدا لعنتش کنه دخترور به زمین گرمش بزنه درستو حسابی نیست یه جوری پیچوندیمش.داداشم با من صمیمی یه وقتا حرف میزدیم میگفت اره دخترور میخوام یه بار میگفت نه اشتباه کردم دختر جالبی نیست یه بار به مامانم میگفت تو نگرفتیش برام.خلاصه گذشت و یه 6 ماهی دیگه خبری از دختره نیود.تا اینکه ماه پیش دخترو سر کوچمون دیدیم که داداشم سوارش کرد اونا ولی من و ندیدن.بخدا خیلی عاقله  داداشم همه از بیرون به بابام میگن چه پسری داری دیگه از تو خونمون خبر ندارن. الانم 2 هفته ای بود داداشم هی میگفت دوستم خونه مجردی گرفته اره دیگه نمیشه با خانواد ه زندگی کرد .تا اینکه جمه به باببام میگه بابا ماامن نیست اگر میشه برو امشب خونه مامان بزرگ من دوستام بیان اینجا بابام نمیره.دیگه فرداشم مامانم میاد خونه خوه دعوا میشه میگه بیابرامن خونه جداگونه بگیر وسایلم براش بخر

2740

ابامم دیگه خونش جوش اومده بود میگه عمرا.میگه پس پول منو بده من میخوام برم.بچه ها بابامم خیلی دوسش داره قلبشم مشکل داره میگه خیلی با حرفش شکستم چکشو مینویسه پولشو میده کلیدای مغازه و خونه رو میگیره.میگه به  سلامت مامانمم میگه دیگه دیوونمون کردی با کارات هر سازی زدی رقصیدیم رفتی دیگه برنگرد .داداشمم چکو میگیره و وسایلاشو جمع میکنه میره .مدارک شناسایی ویه سری لباس برده گفته بقیشم میام چند روز دیگه میبرم

یادش بخیر.بچه ک بودیم بااین ک اوضاع مالیمون خوب بودبابام ب داداشم سخت میگرفت.داداشم دوچرخه های خراب ومیخریدتعمیرمیکردمیفروخت اینقدرازاین خرده کاریاکرد تارسیدبه کارهای بزرگ الانم خیلی زرنگه وضعشم خیلی خوبه.ولی داداش کوچیکمولوس کردیم الان تویه کارنمیمونه همشم دردسردرست میکنه

بعضیانمیخوان بفهمن،هرچقدرم توضیح بدی فقط خودتوخسته میکنی...  ولشون کن بزارتوافکارای غلط خودشون بمونن  
حالا بخون تند تند تایپ کرد نمیخواد ایراد منو بگیری 

/: خوندم بقیشو بزار 

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!

تقصیره پدر مادرته اجازه ندادن رو پای خودش وایسه هم به خودشون ضربه زدن هم ضربه به اینده داداشت . ما هم 3-تا خواهریم یه داداش . مامانم داست لوس بارش میاورد بابام نزاشت دوتا ماشینو ازش گرفت گفت بسلامت برو کار کن خودت پول دربیار فردا یه زن رو بدبخت نکنی برو 

خدایا عاشقتم
2706