2733
2739
عنوان

ختم چهل و یک روزه سوره حشر برای برآورده شدن انواع حاجات

| مشاهده متن کامل بحث + 1151 بازدید | 69 پست
خونه و.کار پر درآمد میخوام برا کدومش بگیرم؟

برا هرکدوم که الان بیشتر نیاز داری. من واسه یه نیتی گرفته بودمو هنوز ختم تموم نشده بود ک بهش رسیدم. بقیشو فقط شکر میکردمو یه چیز دیگه ازش هواستم.

ختم من تازه تموم شده و میخوام ایندفعه برا یه حاجت دیگه با شماها شروع کنم.

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
نی نی میخوام. 😊

حتما براورده میشه شک نکن. منتظرم چهل و یک نفر کامل بشیم لیستو بزارمو بگم از کی شروع کنیم.

اگه کسیو میشناسید دعوتش کنید بیاد باهم بخونیم

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گل پری هستم من یک دونه برمیدارم حاجتم و نمیتونم بگم لطفا دقیق بگو ازیک شروع کنم چطوری بخونم

عزیزدلم منتظرم چهل و یک نفر بشیم تا لیستو تهیه کنم. خبرتون میکنم گلم.

اگه کسیو میشناسی دعوتش کن شرکت کنه

2728
منم هستم

خوش اومدی عزیزم. منتظرم لیستمون تکمیل شهوخبرت میکنم عزیزم.

اگه کسیو میشناسی دعوتش کن

عزیزای دلم هرکسیو میشناسیدکه نیاز به این ختم داره حتما دعوتش کنید بیاد.

به امید حاجتروایی همه ی حاجتمندا♥️

2740
برا هرکدوم که الان بیشتر نیاز داری. من واسه یه نیتی گرفته بودمو هنوز ختم تموم نشده بود ک بهش رسیدم. ...

خداروشکر میشه این بار برا ازدواج زود و خوب منم دعا کنید

اسمم فریباست 

عزیزای دلم هرکسیو میشناسیدکه نیاز به این ختم داره حتما دعوتش کنید بیاد. به امید حاجتروایی همه ی حاج ...

سلام عزیزم منم شرکت میکنم.انشالله خدا بهم ی بچه بده 7ماهه انتظار میکشم

برام دعا کنید نی نی بیاد بغلم
خداروشکر میشه این بار برا ازدواج زود و خوب منم دعا کنید اسمم فریباست 

حتما گلم اسمتو با نیتت میزارم توو لیست تا روزیکه نوبتته همه ی دوستان به نیتت دعا کنن. مطمئن باش ک حاجتروایی

من ۱۰روزه چله ام تموم شده یعنی حاجتمومیگیرم؟

خدا بزرگه قشنگم. وقتی ب خدا توکل میکنی مطمئن باش ک حاجتروایی.

اگه دوسداری توو ختم ماهم شرکت کن تا با همه ی بچه ها برا نیتت دعاکنیم.

2706