2733
2739
عنوان

کسی اینجا شیکم شش تکه داره؟؟

143 بازدید | 8 پست

راز موفقیتش به منم بگه

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری

ورزشای مخصوص داره

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
ورزشای مخصوص داره

10ماهه دارم بدنسازی میکنم اما کامل شکمم جمع نمیشه خیلی دوس دارم تخت بشه شما ورزش خاصی می‌شناسید؟؟ 

وزن اولیه ۷۱/۵وزن الان 61 الهی شکر به وزن دلخواهم رسیدم در طول یکسال با ورزش(بدنسازی) و کالری شماری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

10ماهه دارم بدنسازی میکنم اما کامل شکمم جمع نمیشه خیلی دوس دارم تخت بشه شما ورزش خاصی می‌شناسید؟؟&nb ...

نه تو نت بزنی میاد ده ماه هم کمه حداقل دوسال باید صبر کنی.دراز نشست کامل نباشه نصفه انجام بدین

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2728
نه تو نت بزنی میاد ده ماه هم کمه حداقل دوسال باید صبر کنی.دراز نشست کامل نباشه نصفه انجام بدین

بازم اگه بدونم با دوسال درست میشه که خوبه میترسم همینجوری بمونم آخه من سه تا بارداری و سزارین دارم نمیدونم  با ورزش درست میشه شکمم یا نه

بازم اگه بدونم با دوسال درست میشه که خوبه میترسم همینجوری بمونم آخه من سه تا بارداری و سزارین دارم ن ...

اقایون زودتر میشه چون عضله ای هستن.بدن هرکیم با بقیه فرق میکنه همه مثل هم نیستن

اقایون زودتر میشه چون عضله ای هستن.بدن هرکیم با بقیه فرق میکنه همه مثل هم نیستن

شما خودتون ورزشکاری؟؟ به نظرتون پیاده روی چقدر تاثیر داره؟؟ 

شما خودتون ورزشکاری؟؟ به نظرتون پیاده روی چقدر تاثیر داره؟؟ 

من نه زیاد تفریحی باشگاه میرم پیاده روی واسه اب کردن وجمع شدن شکم خوبه ولی واسه سیکس پک  فکر نکنم زیهد تاثیر داشته باشه

2738
10ماهه دارم بدنسازی میکنم اما کامل شکمم جمع نمیشه خیلی دوس دارم تخت بشه شما ورزش خاصی می‌شناسید؟؟&nb ...

عزیزم ده ماه خیلی کمه. باید سالها ورزش کنی

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...