2733
2739
عنوان

ادب کردن خواهرشوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس این حرف درست نیست که صدای بلند از طبقه بالا میاد به پایین ولی از طبقه پایین نمیره بالا....

مارو که کشتن خواهر اصلا مراعات نمیکنن خیلی بده😶

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2728
الان شما شیفت شب بودین یا بیمارین ؟  

صورت مساله در صورت جواب منفي من پاك ميشه ؟

بله بيمار داريم صبح زود تا شب بيمارستانيم پدرم هم مشكل قلبي دارند هر چند مهم مفهوم مساله است كه بيان كردم تو اين محل فقط من نبودم حتي اگر ما مشكلي نداشتيم حداقل ٥٠ خانوار مجاور اين بلوك ساكنند 

2738
از نظر من آزاده مگر اینکه مشکلی داشته باشه بیمار باشه یا ....

متاسفانه مشكل همينجاست كه بعضيها اين مورد را ازاد ميدونند ضايع كردن حقوق ديگران مساله اصلي ماست كه درست نيست

شما فكر كن من دوست دارم اهنگ بلند گوش كنم ايا از وضع كل ٥٠ خانوار اطرافم مطلعم؟

البته گاهي مردم ميهمان دارند جشن دارند خوب مسلما ادم درك ميكنه تو ساعات نرمال مهمان دارند اما اينكه مدام من براي تفريح خودم اسايش بقيه رو مختل كنم خيلي خودخواهيه

من ک دیگ کاری از اسپیکر گذشته،فکرده چون تک دختره ملکه س،کار ب جاهای باریک کشید و براهمیشه کاتش کردم، ...

کار درستی کردی.. واه واه تک دختر...... اون دیگه ادعای پادشاهیش ک...ن خرو پاره میکنه... ببخشید البته خخخخخ

صورت مساله در صورت جواب منفي من پاك ميشه ؟ بله بيمار داريم صبح زود تا شب بيمارستانيم هر چند مهم مفه ...

دلیل نداره چون شما دوست ندارین اون رعایت کنه مگر اینکه بنا دلیلی شما مشکلی داشته باشین که خواهش کنین برا مدتی مراعات حال شمارو بکنن که اگه ایشونم شعور کافی داشته باشه میکنه 

کار درستی کردی.. واه واه تک دختر...... اون دیگه ادعای پادشاهیش ک...ن خرو پاره میکنه... ببخشید البته ...

منم تک دخترم،اما اصلا لوس بارم نیوردن

قبل اومدن من همش خودش ومادرش تک دختر تک دختر میکردن

موقعی ک من عروسشون شدم دیگ تک دختر از زبونشون افتاد😁یبار گف من تک دخترم گفتم من باید پز بدم نمیدم،تو میدی؟من نازم خریدار داره،توی پیرزن ک پدرت بهت بها نمیده،تا فیها خالدون سوخت

از نظر من آزاده مگر اینکه مشکلی داشته باشه بیمار باشه یا ....

اشتباه میکنی

یعنی واقعا فکر میکنی هرکسی حق داره با صدای بلند اهنگ گوش کنه؟! چون مثلا صبح و ساعت خواب نیست؟

مردم دلشون ارامش میخواد شاید از اهنگی که تو گوش بدی بدشون بیاد!

من صبح ها بچه هام نیستن اینقدر همیشه تو خونم صدا هست که صبح حتی نمیخوام صدای تلوزیون رو بشنوم 

ادم خودش رو بگذاره جای دیگران....درکش رو ببره بالا متوجه میشه

2706