2726
عنوان

ادب کردن خواهرشوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 1162 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
حالا من یبار پسر همسایه مون فیلم نگاه میکرد با صدای بلند تا ساعت 3 که اون بیدار بود منم خوابم نبرد ب ...

دیشب طبقه بالای مهمون داشت پسرش اومده بود نشسته بود تو حیاط داشت فیلم ترسناک میدید ساعت دوازده شب صداش اونقدر زیاد بود که بچه هام از خواب بیدار شده بودن میترسیدن از صدای جیغ ،متاسفانه هنوز بعضی ها شعور لازم رو ندارن برای درک همسایه 

هر کسی خواست براش چله میگیرم قران میخونم ،سوره حشر، زیارت عاشورا ،زیارت ال یاسین ،نادعلی ...
همین دیگه... فک کرده دوران مجردیشه... با یه بچه مث دختر دبیرستانیا رفتار میکنه

ببخشید البته مجرد و متاهل نداره....هنوز بچه اس احتمالا برای ازدواج هم خیلی بچه بوده ....

البته این کارهای بچگانه رو هرسنی ممکنه انجام بدن بعضی ها 40سالشون هم بشه بچه ان!

دلیل نداره چون شما دوست ندارین اون رعایت کنه مگر اینکه بنا دلیلی شما مشکلی داشته باشین که خواهش کنین ...

عزيزم فكر ميكنم شما متوجه حرفهاي من نشديد بحث سليقه و دوست داشتن نيست بحث مراعات و حقوق همسايگيست يك امر مسلمه يكم واقع بين و منطقي به قضيه نگاه كنيد متوجه منظورم ميشيد

هر مكاني يك مقرراتي براي خودش داره من حرفم اينه تعدي از اين مقررات و حقوق درست نيست و از سليقه شخصي حرف نميزنم

من نوعي يا هر كسي كه مشكل داره يا نداره و به هر دليلي نياز به ارامش داره نميتونيم كليه واحدها و بلوكهاي مجاور را توجيه كنيم كه مراعات كنند اصلا منطقي نيست اصلا چرا بايد گفته بشه حقوق همسايگي يك مساله مشخصه نود درصد افراد هم مراعات ميكنتد چيزي نيست كه تعصب وار تنظيم شده باشه

ضمنا من گفتم مهمانداري يا سرصداهاي مقطعي طبيعي و اجتناب ناپذيره اما اينكه طرف صرف مالكيت يك واحد اسايش بقيه رو مختل كنه درست نيست حالا چه به وقت چه بي وقت 

مثل اين ميمونه تو كتابخونه بخواي ورزش كني خوب نميشه و اعتراض بقيه طبيعي و به حقه  نميشه بهشون گفت علاقه شخصيم ايجاب ميكنه اينجا ورزش كنم