2737
2734
عنوان

مادرشوهرتون تو فامیل به چی معروفه؟؟؟🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 55 پست
هرچی صفات خوب هست مادرشوهرم داره ، فوق العاده مهربون ، بااحترام ،... 

خوبی از خودته عزیزم

کاااااملا بدون تعادف و تعریف گفتم این حرفو....

من یه زنیو میشناسم خیییییییلی با عروسش خوبه، با وجود اینکه راضی به ازدواجشون نبوده ولی خیییلی خوبه

این مادرشوهره همه جوره از خودش زد و پسر و عروسشو صاحب خونه. ماشین. کار... کرد

انقد قناعت کرد تا بچش همه چی داشته باشه

کلا از همهههه نظر خوبه با عروسش‌...

ولی عروسه بازم راضی نیست و پشت مادرشوهره بد میگه و البته کسی هم باور نمیکنه حرفاشو....

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

مادرشوهر من بین دیگران خودشو یه قدیسه ومعصوم نشون میده چادرشو میکشه جلو همیشه مسجد واینلست طوری ک فقط مونده مردم دستشو ببوسن ولی واسه من یه عفریته به تمام معناست.بخدا از اول ازدواجم بهم دروغارو بار کرد انواع و اقسام فحش ها و توهینا.انواع اذیت ها و کخ ریختنا رو کرده من بعد عقد ک رفتاراشو میدیدم از تعجب داستم شاخ درمیاوردم چون ذهنیتم نسبت بهش زمین تا آسمون فرق داشت.اینم بگم ک من وخانوادم خیلی آرومیم و اصلا دهن به دهن نمیشیم ولی این آدم خیلی بدذاته.همه داداشا و خواهراش به جز یکی باهاش قطع رابطه کردن

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم به چی معروفه ولی از نطرمن خسیس چون دوبار باهاشون رفتم مسافرت نذاشت شوهرم برام یه روسری بخره ناهار و شامم یا املت خوردیم یا سیب زمینی آبپز مبادا از بیرون غذا بگیریم شبا هم تو چادر خوابیدیم 

شوهرمم به مادرش گفته چ وضعشه آخه  مسافرت نبود که عذاب قبر بود 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هخخخخخ 🤣🤣🤣مادرشوهر منم خسیسه تاحدی که یسری اسکاچ شرحه شرحه و پاره پاره اشو انداختم سطل اشغال هفته ...

خخخخ وااای

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
2731
2740