2737
2734
عنوان

کسی فلسفه خونده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23282 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌می خوام پایان نامه ارشدم رو موضوعی در زمینه ی فلسفه سیاسی بردارم ولی استادا قبول نکردن .گفتن برات ...

مثلا چه موضوعی؟مربوط به مسائل ایران و حهان بود؟

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
اونا که دیکه دیفرانسیل بود😂😂 داغونمون کرد😂😂

از داغون اونورتر

دکتر عالمی رو میشناسی؟

به جاش منطق قدیم عشق من بود...خیلی شیرینه

2728
از داغون اونورتر دکتر عالمی رو میشناسی؟ به جاش منطق قدیم عشق من بود...خیلی شیرینه

نه نمیشناسم. ما منطق قدیم نداشتیم. منطق جدید داشتیم به جاش. افتضاح بود😁

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
مثلا چه موضوعی؟مربوط به مسائل ایران و حهان بود؟

تاثیر دین در فلسفه ی سیاسی فارابی

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
چرا کفتن واست بد میشه؟چه ربطی داره؟واسه چی بد میشه اصلا؟ خواستن بپیچوننت

گفت بیشتر سیاسی میشه تا فلسفی بعدا برای دکتری و مصاحبه اش قبولت نمیکنن میگن علوم سیاسی کار کردی نه فلسفه😑

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738
گفت بیشتر سیاسی میشه تا فلسفی بعدا برای دکتری و مصاحبه اش قبولت نمیکنن میگن علوم سیاسی کار کردی نه ف ...

آهان از این جهت

آخه میدونی فلسفه سیاسی به عنوان رشته و گرایش اصلا نداریم تو ایران

اگه میتونی یه سر برو دانشکده ادبیات با دکتر سعید زیباکلام‌مشورت کن

به خاطر همین من رفتم رشته علوم سیاسی گرایشی رو انتخاب کردم که به فلسفه نزدیک بود

آهان از این جهت آخه میدونی فلسفه سیاسی به عنوان رشته و گرایش اصلا نداریم تو ایران اگه میتونی یه سر ...

میتونم بپرسم گرایشتون چی بود؟اگه دوست دارین بگین

میتونم بپرسم گرایشتون چی بود؟اگه دوست دارین بگین

علوم سیاسی چند تا گرایش داره

خود علوم سیاسی

بین الملل

منطقه های مختلف که خودش چند تا هست و ...

اون که اسمش خود علوم سیاسی هست همش در مورد فلسفه سیاسیه....خیلی به فلسفه نزدیکه

من گرایشم فلسفه دین هستش که دانشکده اش تو مفتحه.دکتر کشفی و قراملکی و...می شناسم

من میخوام فلسفه بخونم ولی نمیخوام اعتقادات و ایمانم نسبت به خدا اثز منفی بزاره یا دچار افسردگی بشم

مثلا دوست ندارم زیاد با تفکرات نیچه آشنا بشم حس میکنم رو روانم اثر منفی میزاره

چه کتابایی بخونم که این حالتا واسم پیش نیاد

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
فلسفه خیلی خوبه. انقد درگیرت میکنه که احساس میکنی  تا حالا هیچ بودی😊 تازه میفهمی دنیا دست کیه. ...

سلام عزیزم

من میخوام شروع به خوندن فلسفه و یادگیریش کنم

باید از چه کتابایی شروع کنم؟

در ضمن دوست ندارم رو عقاید و یا روحیه م تاثیر منفی بزاره

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
من میخوام فلسفه بخونم ولی نمیخوام اعتقادات و ایمانم نسبت به خدا اثز منفی بزاره یا دچار افسردگی بشم ...

سلام بر شما .

عزیزم بستگی داره به چه مباحثی علاقه مند باشی .علاقه مندی هاتو بگو تا متناسب با علایقت کتاب معرفی کنم .چون خود فلسفه خیلی گسترده هست .اگرم کلا علاقه داری مقدمات و قواعد فلسفی و ...یاد بگیری دوتا کتاب هس اگه مایل باشی بهت معرفی میکنم

سلام بر شما . عزیزم بستگی داره به چه مباحثی علاقه مند باشی .علاقه مندی هاتو بگو تا متناسب با علایقت ...

میشه معرفی کنید ، فلسفه رو خیلی دوست دارم نمیدونم چه کتابایی بهتره ، ممنون میشم بگید❤

2706