2737
2739
عنوان

کسی فلسفه خونده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 23285 بازدید | 87 پست
من گرایشم فلسفه دین هستش که دانشکده اش تو مفتحه.دکتر کشفی و قراملکی و...می شناسم

آهان

فکر کردم دانشکده ادبیاتی

موفق باشی

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
فلسفه خیلی خوبه. انقد درگیرت میکنه که احساس میکنی  تا حالا هیچ بودی😊 تازه میفهمی دنیا دست کیه. ...

آفرین

من عاشق منطق بودم😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دکتری دارین؟

نه عزیزم لیسانس دارم. این کتاب رو نوشتم تا ضمیمه ی فوق لیسانسم کنم تا استاد بشم. حتی توی دانشگاهمون رایگان تدریس کردم تا فول بشم. قبول شدم ولی همسرم نذاشت ادامه بدم😏

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
2731

یه سوال در مورد پایان نامه ارشد بپرسم؟

اگه پایان نامم رو یه موضوع بی ربط به گرایشم و مربوط به یه گرایش دیگه بردارم ،قبول نمی کنن.؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
منم ارشد علوم سیاسی خوندم.عاشقشم کاملا بستگی به خود طرف داره یه همکلاسی داشتم کلا خدا رو منکر بود ...

ممنونم عزیزم ... من رشته قبلیم ادبیات فارسی بود ولی دوستش نداشتم اومدم علوم سیاسی منم دوستش دارم هر چند شاید اون چیزی نبود که تو ذهنم ازش ساختم ولی انتخاب خودمه و اگه خدا بخواد ادامش میدم

میشه برای آرامشم یه صلوات بفرستی؟❤ یا امام حسن💚
نه عزیزم لیسانس دارم. این کتاب رو نوشتم تا ضمیمه ی فوق لیسانسم کنم تا استاد بشم. حتی توی دانشگاهمون ...

چه خوب .چه جوری تونستی با اینکه دانشجوی لیسانس بودی به موفقیت تالیف کتاب برسی؟😍

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2740
بلع ك داره بره من داشته كلا نگم بهتره دنيارو ي طور ديگه و منطقي تر از هميشه ميبيني ي چيزاي ك نبا ...

من همین الان فلسفه نخونده مغزم پر از سواله و خیلی میترسم ...

ممنونم عزیزم ... من رشته قبلیم ادبیات فارسی بود ولی دوستش نداشتم اومدم علوم سیاسی منم دوستش دارم هر ...

علوم سیاسی و فلسفه خیلی مرتبط هستن و میتونن مکمل هم باشن

من واسه ارشد با اینکه تغییر رشته دادم خیلی برام آسون بود

چه خوب .چه جوری تونستی با اینکه دانشجوی لیسانس بودی به موفقیت تالیف کتاب برسی؟😍

نمره هامو دیدن گفتن میتونی واسه بچه ها راهنما بنویسی. گفتم آره خیلی هم استقبال کردم. شروع کردم از اووووووول کتاب رو توضیح دادن طوری که مبتدی بخونه بشه ۲۰👌🏻 بلاخره نوشتمش. اسم کتاب * صفر تا بیست* هستش. حیف که اسمم روی کتابه وگرنه عکسشو میزاشتم

❣🖤مهربانی رسمِ دل های پاک است🖤 ❣
علوم سیاسی و فلسفه خیلی مرتبط هستن و میتونن مکمل هم باشن من واسه ارشد با اینکه تغییر رشته دادم خیلی ...

من‌می خوام پایان نامه ارشدم رو موضوعی در زمینه ی فلسفه سیاسی بردارم ولی استادا قبول نکردن .گفتن برات مشکل میشه بعدا

علوم سیاسی و فلسفه خیلی مرتبط هستن و میتونن مکمل هم باشن من واسه ارشد با اینکه تغییر رشته دادم خیلی ...

اره مخصوصا نظریات افلاطون و سقراط خب چون خیلی فیلسوفا تو سیاست هم بودن مثل مارکس

2706