2737
2739
عنوان

هیچکی اخلاق های گند شوهرمو نمیبینه

435 بازدید | 27 پست

از بس که ظاهر رو حفظ کرده.از بس که زرنگه .اخلاق های خوب خیلی زیاد داره خیلی دوسم داره خیلی وفاداره هروقت میاد خونه خودش بچه رو میشوره و پوشک میکنه وو.... ولی اخلاق های بدی هم داره که فقط و فقط من میتونم تحملش کنم شایدیکی دیگه بود نمیتونست تحمل کنه اینکه خییلی گیر میده تو خونه به من.چرا این کارو کردی چرا اون کاررو نکردی اینکه با واژه ی سکوت آشنایی نداره باید باصدای بلند تلویزیون تماشا کنه .اینکه با وجود اینکه میدونم عاشقمه ولی به زبون نمیاره یه پروفایلی عوض کنه پستی بذاره توی اینستا هیچچچی.هعععیی😔😔😔

حالت خوب نیست ها حالا گفتم چی میخوای بگی هیچ گدوم از اخلاقای بدش غیر قابل تحمل نبود 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالت خوب نیست ها حالا گفتم چی میخوای بگی هیچ گدوم از اخلاقای بدش غیر قابل تحمل نبود 

کسی از دور ببینه فکرمیکنه چیزی نیست ولی منی که سرکار میرم نیاز به استراحت دارم ولی باید تا ساعت ۳ صبح صدای تلویزیون رو تحمل کنم.این یه نمونه اشه

به نظرم شما افسردگی دارید ..وگرنه شوهرتون هزار برابر بهتر از بقیه مرداست😩✋

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2738
وا افسردگی چیه ؟یه دوست دارم بلد نیست

بعضیا اینجورین نمیتونن ابراز علاقه زبونی کنن ..با کاراشون نشون میدن 

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
استاتر اگه شوهرت دست بزن داشت و فحش ناموسی میدادت یا اعتیاد داشت و... بعد اون موقع چطوربود؟

خدا نکنه .اخه میدونی مشکل من اینه که شوهرم خیلی سروزبون داره و همه فکرمیکنن واقعا بی عیبه در حالیکه تو خونه بعضی وقت ها خیلی اذیت میشم از کارهاش

خدا نکنه .اخه میدونی مشکل من اینه که شوهرم خیلی سروزبون داره و همه فکرمیکنن واقعا بی عیبه در حالیکه ...

استاتر من خیلی بهت حسودیم شد وقتی تاپیکتو نگاه کردم دیدم تموم دغدغه وناراحتی از شوهرت ایناس

من همسرم بددهن و بی ادب و بی عرضس و حرفای فوق العاده رکیک میزنه دارم جدامیشم  و الان درک میکنم اخلاقایی باهمسر شما فرشتن   شاید اگه منم این درد و رفتار همسرمو   نمیدیدم فکرمیکردم این‌چیزایی که شما گفتی واقعا مشکله.

من ارزوم این بود حداقل شوهرم جلو بقیه شخصیت حفظ میکرد ولی متاسفانه وسط خیابون جلو همه فحش میده  بی شخصیت وبی فرهنگ قدر همسرت بدون‌

یا میگه لباسشویی رو تو روشن نکن من باید روشن کنم یا وقتی باهام حرف میزنه میگه باید به چشم هام نگاه ک ...

خب بد میگه به چشمام نگاه کن یا ماشین روشن میکته اینم شد درد 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
2706