2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کرم دور چشم( ادوانس نایت رپیر) استی لادر

Estee Lauder Advanced Night Repair 

اینجافکر کنم500_600 باشه من از گروه های خرید امریکا خریدم حدودا 200 ووخورده ای برام دراومد

خسته ام , از مردمی که به بهشت ایمان دارندولی عجیب از مرگ می ترسند!
2738

من clinic  و esthederm زدم.جفتش عالي بوده تا حالا

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

برای چی می خوای؟ چون فرق می کنه پف داشته باشه یا چین و چروک این مقاله رو ببین چند تا مدل کرم دور چشم خوب برای هر کدوم معرفی کرده و گفته کدومش برای چی خوبه من خودم کیووی خریدم عالی بود.

https://behnazar.com/راهنمای-خرید-بهترین-کرم-دور-چشم/

استی لادراصل قیمتش خییییلی بالاس حدود یک میلیون و خورده ای

بله درسته 

ولی من چون از گروه هایی میخرم که از امریکا خرید مستقیم  دارن برام قیمتش خیلی ارزون تر میفته

خسته ام , از مردمی که به بهشت ایمان دارندولی عجیب از مرگ می ترسند!

کرم ضد چروک دور چشم و دور لب پرودرما مدل AGEVEST حجم 20 میلی لیتر

این کرم ضد چروک حاوی شبه بوتاکس و رتینول به منظور رفع چین و چروک های پوست اطراف چشم و دور لب ها به کار می رود . که Biomyox (شبه بوتاکس) موجود در آن از آب تره ( شاهی آبی ) به دست آمده و با غنی بودن از نمک های معدنی به ریلکس سازی ماهیچه های صورت کمک کرده و به رفع چین و چروکهای پوستی اطراف چشم ها و نیز خطوط ریز پوستی دور لب کمک شایانی می نماید و برای انواع پوست ها مناسب است و به راحتی قادر به رفع چروک های سطحی و کاهش چروک های عمیق دور چشم و دور لب است. از طرفی منجر به کاهش پف کردگی و سیاهی زیر چشم می شود.همچنین وجود هیالورونیک اسید در ترکیب آن با خواص مرطوب کنندگی و پرکنندگی (Filler) طبیعی برای کاهش خطوط ریز پوستی دور چشم و دور لب از افتادگی جلوگیری به عمل آورده و باعث افزایش استحکام پوست اطراف چشم ها خواهد شد.از دیگر نقاط مثبت آن مناسب برای استفاده به همراه مواد آرایشی مخصوص چشم است.جهت استفاده صبحها و شبها مقدار کافی از کرم دور چشم و دور لب پرودرما را بر روی پوست کاملا تمیز و خشک ناحیه دور چشم و دور لب و با استفاده از نوک انگشتان و با حرکات ضربه ای مالیده تا کاملا جذب گردد .

لینک خرید محصول

https://affstat.adro.co/click/57984529-0c7c-4ab8-9c8f-da96ecb3f1b8

2706