2733
2734
عنوان

تازگیا پمپ بنزین رفتین !؟؟

279 بازدید | 16 پست

چون ماشین بیشتر دست شوهرمه خیلی کم پیش میاد برم پمپ بنزین 

این ماه دوبار رفتم دو تا پمپ بنزین مختلف هر دوتاشونم تا خواستم پیاده شم گفتن خانم پیاده نشو خودشون بنزین زدن برام 

جالب اینه انعامم نگرفتن !!

جریان چیه !؟؟ چرا اینایی که تو پمپ بنزین کار میکنن اینقد مهربون شدن جدیدا !!؟ 

نکنه بنزین زدن توسط خانما هم ممنوع شده !!😑

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

ما یبار با خواهرشوهرم رفتیم بیرون هوا هم سرد بود اقاعه گفت بشینید من بنزین میزنم خودش بنزین زد

توت فرنگی سابق هستم کاربریمو‌ترکوندم این کاربری جدیدمه😃۲۴ مرداد رسما‌ نامزد شدم 💖💍 ۷ماه نامزد بودم..💑 ۱۵فروردین عقد کردم ❤🏩تیکرمم تیکر بارداری نیست 😰😂 تیکر ولنتاینه💏💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

معمولا خانما پیاده نمیشن

بعد ما خودمون به زور انعام میدیم بنده خداها مگه چقد حقوق میگیرن که سر انعامم تعارف کنیم

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2738

سالهاست الان من دیدم برا خانوما خود متصدی بنزین می زنه

بخوای خودتم می تونی بزنی، ولی کلا چیز تازه ای نیست که متصدی جایگاه می زنه

منم البته خودم خوشم میاد بزنم😊

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

مال منکه کارتم دادم بکشه واسه خودش ۵ تومنم اضافه کشیده بود برای انعام😐

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

تازگیا نه ولی حدود دوسال پیش وقتی رفتم بنزین بزنم خود پمپ بنزین برام بنزین زد و انعام هم نگرفت 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من هبچ وقت پیاده نمیشم  شیشه رو میدم پایین میگم اقا لطفا انقدر لیتر بریز تو باک🤓

من مشکلی ندارم با پیاده شدن 

اینکه خودشون گفتن نمیخواد پیاده شی برام جالب بود

حتی دستگاه پرس فولاد هم نمیتونه به اندازه ی حرف زور فشار بیاره به آدم .... 

من یه بار دادم برام‌بنزین زد اونم سرما خورده بودمزورم اومد وگرنه 8 ساله‌خودم میزنم شوهرمم میگ‌بگو بزنن میگ‌نه دوست ندارم

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚