2733
2739

من بچه امو عادت دادم راس ساعت شب بخوابه یک سال و نیمشه ساعت یازده خوابه دیگه حتی اگه عصر دیر از خواب بیدار بشه چون به خواب بعد از ظهرم عادت داره خونه رو تاریک میکنم قصه میخونم شیر میخوره میخوابه

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
وقتی نگاه به قد و بالاش میکنم وقتی فکر میکنم که از بهشت اومده و چقدر پاکه وقتی میبینم یه مهمون ناز ک ...

منم دقیقااآ حس تورو داشتم انقدر خودمم باهاش بازی میکردم خواب خودمو باهاش تنظیم میکردم

ولییییییی الان ۴ سالشه هنوز همینه

پس نکن خواهرم خودتو مثل من بیچاره نکن

احساساتی برخورد نکن عادت میکنه پدرت درمیاد یواش یواش خوابشو تنظیم کن

من واقعا الان فقط امیدم‌اینه سال دیگه بره پیش دبستانی شاید درست شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیقااآ حس تورو داشتم انقدر خودمم باهاش بازی میکردم خواب خودمو باهاش تنظیم میکردم ولییییییی الا ...

نمیدونم شاید حرف شما درست باشه ولی من کلا بچه دوستم ...اذیت نمیشم ..ولی خوابش تنظیمه بعضی مواقع که زیاد میخوابه بیدار می مونه 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2728