2737
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من مشکوکم به بیماری اختلال هویت.روانشناسم گفت.

دو تا قسمت داره یکی شیدایی یکی افسردگی...وقتی تو قطب شیدایی باشی حالت خوب و با انرژی تو سرت پر کلی ایده و برنامه ریزی و دنیای رنگی!! ولی قطب منفیش حالت خوب نیست ناراحتی کسل و خسته ای امید به زندگی نداری و همه چی واست بی معنیه اینا البته دوزای مختلف داره و ریشه این بیماری از انکار میاد 

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾
2731
دو تا قسمت داره یکی شیدایی یکی افسردگی...وقتی تو قطب شیدایی باشی حالت خوب و با انرژی تو سرت پر کلی ا ...

دقیقا همینم.منظورت رو از انکار متوجه نشدم؟ یعنی بیماریش رو‌ انکار میکنه طرف؟

دو تا قسمت داره یکی شیدایی یکی افسردگی...وقتی تو قطب شیدایی باشی حالت خوب و با انرژی تو سرت پر کلی ا ...

افسرده ك ميشه ميشه تحملش كرد

وااي از وقتي كه شيدايي بشه

اطرافيانشو پيير ميكنه

2738
افسرده ك ميشه ميشه تحملش كرد وااي از وقتي كه شيدايي بشه اطرافيانشو پيير ميكنه

من کنترل روی رفتارم دارم ولی عصبی و زودرنج شدم دارم له میشم فکر کنم مشکلم اختلال هویت باشه نه دو قطبی

دقیقا همینم.منظورت رو از انکار متوجه نشدم؟ یعنی بیماریش رو‌ انکار میکنه طرف؟

نه قبل این ک این بیماریو بگیره....خیلی پیچیدس عزییزم ولی درکل یعنی مشکلات گذشتتو حل نکردی هی روهم انباشته شده هر دفه انکار کردی ک اهمیتی نداره و تظاهر ب خوب بودن کردی و باز ب مشکلاتت اضافه شده و انقدر زیاد شده ک تبدیل ب ی اختلال شده...و اختلال معمولا ی مشکل ک بزرگ تره یهو واست پیش بیاد اختلالت جرقه میخوره...درکل عزیزم امیدوارم خوب بشی انقدر زیاد هستن ک درمان میشن فقط تنها حرفی ک میتونم بهت بزنم اینه ک سعی کن خودت اول از همه واسه خودت مهم باشی

راستی ریشه ژنتیکی و فامیلی هم داره امکان داره ارث رسیده باشه بهت

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾
چیکار میکنه وقتی شیدایی هستش

همه جا مثلا جلوي ادما بلند بلند پرت و پلا ميگه و ميخنده

دلش اهنگاي شاد و بلند ميخواد

ابرو ريزي ميكنه و خجالت ميده دوروبرياشو

خيلي صادق ميشه و دروغ نميگه هرگز

2706