2737
2734
خب خودت بهش بگو.خودو یادش بده.بعصی از مردارو باید یادشون ردی

هزار بار به صد روش سامورایی گفتم بعضی مردا استعداد مردونه بودن و ندارن😔😔

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
من خرید درست حسابی سر عروسیمم نداشتم یدونه از اون کیف های آرایش که برای عروسهای می گیرن مونده توی دل ...

میگگ که لروسی و خرزدس و تشریفاتش خیلی مهمه همیشه تو ذهن ما خانوما میمونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پس خودت کیک بخر و با دوستات جشن بگیر

دیدی بعضی وقتا حس میکنی یه چیزایی تو درونت مرده من الان اینجوری ام دیگه هیچی نمیخوام حتی داشتنش دیگه لذتیم برام نداره

می رسد روزی که احساس مرا باور کنی….🖤
موهامو رنگ کتم😭 شوهرم مشکی دوست داره

حالا ما برعكسيم از روزي كه ازدواج كردم موهام بلونده

منم عاشق موي مشكي ام امروز مشكي كردم اومده ميگه مگه من نگفتم مشكي بدم مياد 😐

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
خیلی مقایسه نکن اذیت میشی

نه اصلا بخث  اون نیست میدونی چیه اگه نداشتن میگفتم‌ندارن ولی انتظار داشتن من کل جهیزیه روکامل بیارم اوردم ولی خودشون انقد کوتاهی کردن که اصلا خوصله گفتنشو ندارم فقط اون نیست هزار تا چیز دیگه کل یه سال عقدو دوبار واسم کادو گرفتن میگفتن طلا گرون یه لباس ۱دهزاری میگرفتن بعد از اینور خودشون سه تا سه تا مانتو میخریدن ما رسممون کلا خیلی به عروس میرسیم دو دوران نامزدی اینا بعدم الان یه جوری حرف میزنن انگار سنگ تموم گذاشتن.

وقتی میرم خونشون دخترش ظرف نمیشدره ولی من عروسم خیلی چیزا ک خرصم میگیره

2740
نه اصلا بخث  اون نیست میدونی چیه اگه نداشتن میگفتم‌ندارن ولی انتظار داشتن من کل جهیزیه روکامل ب ...

آهان.پس کلا کوتاهی کردن.خیلی بده که از عروس انتظار همه چی دارن ولی خودشون هیچ کار نمیکنن

حالا کنار همسرت خوشبختی؟

اره خوبه

فقط با خانوادش مشکل دارم 

خودش خوبه 

باورت پیشه چن ماه پیش رفتم خونمون 

نذاشت بابام برام کیک تولد بخره 

کیکی ک اسمش رو من بود فقط

خوردنش برا بقیه بود

اما بدبخت نذاشت 

خیلی دلم برا خودم سوخت 

بعد چن روز با اتوبوس برگشتم خونمون

حتی مریض ک میشدم یادم نمیاد دکتر رفته باشم زیاد

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم

از پدر مادر که خیلی از شوهرم باز اون به خواسته ام بیشتر توجه میکنه ولی چون دوست ندارم کسی در موردشون حرف بزنه هیچی نمیگم بزار خودم بدونم و خدای خودم

خدایا میشه سال‌99 رو حذف کنیم دوباره نصب کنیم آخه این ویروس داره🥺😬
حالا ما برعكسيم از روزي كه ازدواج كردم موهام بلونده منم عاشق موي مشكي ام امروز مشكي كردم اومد ...

ما خودمون دل نداریم دیگه باید هرچی اونا خوششون میاد انجام بدیم

حالا ما برعكسيم از روزي كه ازدواج كردم موهام بلونده منم عاشق موي مشكي ام امروز مشكي كردم اومد ...

شوهرم من به زور میزاره من حتی ابروهامو بگیرم میگه من دیدمت اینجوری پسندبم، با ملی دعوا و پادر میونی میرم دخترونه میگیرم کلفت مثل موکت😭 عروسیمم حتی ابروهامو رنگ کردم باهام قهر بود

2706