2726
شوهرم من به زور میزاره من حتی ابروهامو بگیرم میگه من دیدمت اینجوری پسندبم، با ملی دعوا و پادر میونی ...

یا خدا این دیگه خیلی خودخواهه.ابرو برداشتن که یه چیز عادیع

من پر حسرتم فقط شب عروسی رو بگم نه تالاری که دوست داشتم رو گرفتن برام اشغالترین تالار شهر بود نه لباسی که دوست داشتم نه اتلیه ای که میخواستم نه ارایشگاه خوب هیچی تازه میگفتن ماشین عروسم نمیخواد این کارا چیه حتی طلا هم نداشتم بندازم نه خرید سرعقد نه حلقه ای که میخواستم تازه سر همیناشم دعوا شد حتی دی جی هم نداشتم خودم ساعت 4 صبح اهنگ جدا میکردم بعد تو عروسی از پایین عوض میکردم کلا در یک کلام پدرم رید به تمام ارزوهام بعدم که از خونه انداختم بیرون چند بار جلوی شوهرم کتکم زد بهد شوهرم پرو شد زد نه جهازی نه کوفتی نه....... چی بگم فقط 14 سالم بود ولی هرکی اومد خودش رو رو من خالی کرد رفت حتی بعدش شاباشام رو نمیدادن سرویس طلام رو نمیدادن کلا فقط از قسمت عروسیش بود اگه از خواستگاری و 5 سال زندگی مشترک بگم چیزایی که از همه کشیدم ..... 

ولی میدونم نامردیه هیچ وقت خانواده شوهرم رو حلال نمیکنم ولی با همه بدیای بابام که تا اون موقع فکر میکردم فهرمان زندگیمه و مثله کوه پشتمه بابام رو بخشیدم😭😭😭

بعد فقط حسرتت ارایشگاهته من تو همه اون اشوبت یه دورم بابام اومد ارایشگاه دعوا ابروهاش رو حق ندارین دست بزنین منم ابروهای پره پیوند...

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرم من به زور میزاره من حتی ابروهامو بگیرم میگه من دیدمت اینجوری پسندبم، با ملی دعوا و پادر میونی ...

واااي اون ديگه نوبره😂

شوهر من رنگ موي زررررررد و طلايي دوس داره كه ديگه هيچكي اون رنگي نميكنه 

تا حالا هم به نظرش احترام ميذاشتم 

ولي گفتم يه كمم براي خودم مهم باشم و رنگي كه دوس دارم بذارم 

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
2728
واااي اون ديگه نوبره😂 شوهر من رنگ موي زررررررد و طلايي دوس داره كه ديگه هيچكي اون رنگي نميكنه  ...

منم میگم من اگه رنگ کنم واسه اون میخوام بکنم دیگه وقتی دوست نداره

واسه تنوع خوبه، یه روز بلوند یه روز تیره