2737
2739

خیلی خوبه. من ۴ ماهه خریدم ماشین ظرفشویی بوش ۸ نفره . آلمانیش نیست . من اسپانیایی خریدم و فوق العاده راضیم سه چهار روز یه دفعه هم ظرفام جمع میشه‌. البته ماهی تابه و قابلمه و ظروف پلاستیکی رو توش نمیذارم . یه تخفیف زده بود که شده بود ۵ میلیون و نه صد. در کل وسیله فوق العاده خوبیه. پشیمونم چرا تا الان نخریده بودم

ماشین ظرفشویی دوو 14 نفره 3/900

سامسونگ 13 نفره 3/800

سامسونگ 14 نفره فک کنم 5/400

ولی ماشین ظرفشویی برای مهمونیا خوبه 

ما الجی 14نفره داریم رازی ایم عمه مم بوش داره رازیه

دوو هم ظرفشوییش خوبه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همین کارو میکنم. البته قبلا که جلا دهنده داشتم می‌ریختم. ولی روش نوشته چن کاره و نمیخاد. دوسه ماه ...

ممنووون

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2728
میگم شما ماهی چقدر پول قرص و مایع میدین قرصاش خیلی گرون شده من نمیدونم چکار کنم تا به صرفه باشه و ب ...

پودر  ماشین ظرفشویی پریل بگیر قیمتش مناسبه

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
ماشین ظرفشویی دوو 14 نفره 3/900 سامسونگ 13 نفره 3/800 سامسونگ 14 نفره فک کنم 5/400 ولی ماشین ظرفش ...

عزیزم ابن قیمت ها مال عهد شاه وزوزکه

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2740
رومیزی؟

نه رومیزی نیست 14 نفره

دقیقا اوایل گرونیا خریدمش وقتی همه چیز داشت گرون میشد

من خریدم فرداش همونو میداد 4 تومن

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
عزیزم ابن قیمت ها مال عهد شاه وزوزکه

چی بگم والا من ماشین لباسشوییمو خریدم از اون مغازه الجی هفت کیلو 4/400

ماشین ظرفشوییمو فقط قیمت گرفتم اخر که همه چیم تکمیل شد ماشین ظرفشویی میخرم ایشالا

2706