2733
2739
عنوان

تکون خوردن نینیم

92 بازدید | 11 پست

خانوما من ۳۷ هفته و ۳ روزمه.. نینیم تکوناش کم شده، قبلنا خیلی وول میخورد الان حس میکنم ضربه هاش کم جونتر شده،

شیر و خرما خوردم ب پهلو دراز کشیدم تو یک ساعت ۱۳ تا ضربه زد.. دوتای اخر هم که خیلی یواش و کم جون بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ۳۵ هفته و ۵ روز هستم یوهو وسط روز ۲ ساعت هیچ تکونی نمیخوره ولی نصفه شب انگار رو دوچرخه ثابته

نگران نشو اصلا جاش تنگه 

۱۳ تا خوبه حتی اگه دو تاش خیلی یواش باشه

منم ۳۵ هفته و ۵ روز هستم یوهو وسط روز ۲ ساعت هیچ تکونی نمیخوره ولی نصفه شب انگار رو دوچرخه ثابته نگ ...

اخه دکترم ۴ روز پیش فرستادم برا ضربان قلب جنین، از اون روز هی استرس گرفتم ضربه هاش و میشمارم،قبلش بی خیال بودم

اخه دکترم ۴ روز پیش فرستادم برا ضربان قلب جنین، از اون روز هی استرس گرفتم ضربه هاش و میشمارم،قبلش بی ...

اصلا جای نگرانی نیست عزیزم ضربان قلبش که اوکی بود به امید خدا؟

2738
اصلا جای نگرانی نیست عزیزم ضربان قلبش که اوکی بود به امید خدا؟

اره مشکلی نبود، اما وقتی وارد زایشگاه شدم گفت مشکلت چیه که دکترت ضربان قلب خواسته؟ گفتم مشکلی ندارم!! نمیدونم چرا نوشت اما استرسش موند بام

اره مشکلی نبود، اما وقتی وارد زایشگاه شدم گفت مشکلت چیه که دکترت ضربان قلب خواسته؟ گفتم مشکلی ندارم! ...

خب پس دیگه هیچی

استرست الکیه از این روزای آخری که تو دلته لذت ببر