2737
2739
عنوان

لیست کسایی که تا الان عاشقشون شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 36024 بازدید | 981 پست
بذارین منم بگم ۱.جانی دپ ۲.برد پیت ۳.شروین تو عصر جدید ۴.ی یارویی ک اسمشو یادم نمیاد تو هوش برتر ...

انگار خیلی گربه دوس داریا  

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نجم الدین شریعتی مجری سمت خدا هنوزم دوستش دارم،به شوهرم هم گفتم 😁😁😁

خخخخخخخخخ خیلی پسر خوبی دختر داشتم بهش می دادم

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
2728
اسی شهاب حسینی و فرزاد حسنی و یادت رفت

بازشهاب حسینی جذابه فرزاد حسنی چیه اخه قیافش رو اعصابمه

اولین بار که عاشق شدم 7 سالم بود 😂😂 رامین در مسافری از هند  کامران و هومن  لاک پشت نی ...

منم تو لاکپشتها مایکل آنجلو رو دوس داشتم و دارم خخخخخ

چرا من عاشق ایرانیا نشدم هیچوقت بس ک سلبریتیامون همه نچسبن 

خخخخ اره ولی نه همشون به نظرن شهاب حسینی خوبه

2738

میدونی جلو خواهرم لو رفتم اینجام...یکم گفتنش سخته..ولی تو بدون کلهم اجمعین😂😂😂

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
چرا من عاشق ایرانیا نشدم هیچوقت بس ک سلبریتیامون همه نچسبن 

پارسا پیروزفر و شهاب حسینی...دلت میاد اینجوری بگی😅😅

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
میدونی جلو خواهرم لو رفتم اینجام...یکم گفتنش سخته..ولی تو بدون کلهم اجمعین😂😂😂

خخخخخخخ گرفتم

من بگم

گوینده خبر حمید معصومی 

مهدی سلوکی 

کیوان ساکت اف

سیاوش خیرابی

شهرام پوراسد قبلا یه سریالی بازی کرد زمان بچگیم عاشقش شدم 

حامدبهداد 

یه سریال خارجی اسمش یادم نیس پسره ظریف و ناز بود

پسرعموم

پسرخالم

یکی دیگه از پسرخاله هام البته خودشون ک نمیدونستن 

پسرهمسایه