2733
2739

باسلام خدمت همه دوستان گلم

🌹🌹🥳🥳🥳🥳🥳🥳

دوشنبه راس ساعت ۲ بعداظهر محضر محل قدیمی کنار اژانس همگی به جشن عروسی ستایش ومهدی مظفری دعوتید لطفا حتما تشریف بیاورید

فقط فقط

حشمت فردوس نفهمه ممنونم

با تشکر حاج اقا بهبودی☹🙏🏻🥳🥳🥳🥳🥳😂😂😂😂😂

از کسی نپرس خوشبختی کجاست تو بازیتو کن نویسنده خداست
خیلی ها بچه دار نمیشن تازه پیش مادرشوهرپدرشوهر دارن سریالو نگاه میکنن مناسب نبود گفتنش،البته که گفته ...

کار ب مریضیش ندارم فقط همین تکه ک گفت این حق هر مردیه که دوست داره پدر بشه امثال ماهایی ک مشکل از خودمونه شرمنده ی شوهرمون میشیم ک بخاطر ما ب حق طبیعیش نرسیده

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالا که خدا هیچوقت واسه هیچ کسی اونروزو نیاره منکه بدونه شوهرم میمیرم انشالا همتون به توشیو خوشبختی کناره همسراتون زندگی کنین من همیشه از خدا خواستم زبونم لال اگه قرار باشه اتفاقی برامون بیافته بهتره برا هردومون باشه 😥😥منکه طاقته یلاحظه دوری همسرمم ندارم

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕
2728
خدا لعنتشون کنه با این سریالشون. امشب با اون سکانس مزخرفِ خانم بزرگ و فردوس دلِ خانمهایی رو که مشکل ...

واقعا حالم بهم خورد ازین سکانس.چقدر طرز فکر نویسنده میتونه پایین باشه 

آدم ها گاهی چوب اشتباهاتشان را جای دیگری می خورند.جایی که حتی فکرش راهم نمی کنند.حواستان باشد چوبی که به احساس و زندگی دیگران می زنیم؛ تاوان دارد.این دل شکستن ها، این بی انصافی ها ،این بازی دادن ها همه اش تاوان دارد
مخالفم باهاتون پدرم خدا بیامرز دو تا خونه داشت ب اضافه حقوق بازنشستگی عالی ماهی 2400 مادرم دقیقا چها ...

دوست خوبم عکس پروفایلت چادره یعنی مذهبی هستی، مادرت مدت خدا رو رعایت کردن، یعنی میخوای بگی حرف شما و مردم از خدا بالاتره و باید زمان مدنظر شما طی میشد؟ حرف خدا اینه زن بیوه اذن از کسی نمیخواد برا ازدواج، بعد شما رو حرف خدا حرف میزنی که چرا با ماهماهنگ نکرد اول؟  تازه خدا تو قرانش بالافاصله بعد فرمان پرستشش به نیکی به پدر مادر فرمان میده بغیر هیچ شرطی،حتی اگه مشرک‌باشن اما شما قطع رابطه کردی؟ من به جات باشم الان زنگش میزنم. ببخش طولانی شد به چشم خواهر دیدمت گفتم این حرفا رو.در پناه حق باشی

کار ب مریضیش ندارم فقط همین تکه ک گفت این حق هر مردیه که دوست داره پدر بشه امثال ماهایی ک مشکل از خو ...

زنگ بزنین 162  روابط عمومی شبکه سه .برای شهرستانها یه شماره دیگه ست چند رقمیه 

انتقادتون رو بگین تا از این دیالوگا دیگه نداشته باشن

انشالله شما هم با درمانتون نتیجه بگیرین 

توکل بر خدا

2740

اتفاقا شوهر من بهم گفت حق نداری تنها بمونی باید حتما ازدواج کنی حتی میخواست قسمم بده ازدواج کنم:-|

زدم زیر گریه گفتم من اصن نمیتونم زندگیو بدون تو تصور کنم چه برسه بخوام شوهر کنم😭😭😭

خداجونم میشه به منم نی نی بدی؟🥲(یکسال و نیمه منتظرم)
اره نگفتن خیلییی بده موافقم کلا این مساله خیلی شرایط سختیه قشاوت نمیشه کرد خدادور کنه 

اره واقعا خدا براي كسي نياره 

خصوصا خانما كه خيليييي اسيب پذير ترن 

من قبول دارم بچه پرورشگاهي بچه خود ادم نميشه و دردسرايي هم داره

ولي واقعا نميتونم زندگي اي و تصور كنم كه فقط بخاطر داشتن بچه كنار هم هستن و هيچ عشقي بينشون نباشه بهرحال قلب ادميزاد كاروان سرا نيست يكي و در جايگاه همسر ميتونه واقعي دوست داشته باشه و اگر طرف به ازدواج دوم فكر كنه پس يعني عشقش واقعي نيست و زندگي جديدش با زن دومش زندگي واقعيشه و اگر با زن اولي مونده صرفا بخاطر دلسوزيست كه بنظرم زندگي با ترحم اصلا جالب نيست

و دوامي نداره

براي همين بايد زن يا مرد در جريان تصميمات شريك زندگيشون قرار بگيرن تا خداقل بدونن تكليفشون چيه و بتونن اگر زندگي با ترحم نميخوان و مجبور به تحمل نيستن و زندگي نصفه نيمه نميخوان راحت تصميم بگيرن و برن چون ماه هيچوقت پشت ابر نميمونه همه چي معلوم ميشه و اين خيلي شوك بزرگي براي فردي كه هم مشكل بچه دار شدن داره هم حالا فهميده سرش هوو اومده 

نميگم بي فرزند باشه ميگم ميتونه همراه عشقش كه زنش يا شوهرشه  بچه هم داشته باشه حالا نميتونه بچ ...

ولی نویسنده این سریال یه مرد مریضه! با این افکار گندش،  انتظار داری اینقد متعالی فکر کنه!

من اگه جای اون زن بودم تنهایی رو ترجیح میدادم تا این نکبت که بدونم شوهرم با یکی دیگه میخوابه 

خدا برای هیچ کس نیاره که اینقد بی کس بشه که حتی مادرش برای اینکه اونو از سر خودش باز کنه و نخواد ازش نگهداری کنه، پشتش نباشه و بره براش هوو بیاره! دیگه انقد تحقیر میشه که هر روز آرزوی مرگ میکنه بخاطر چیزی که تقصیرش نیست.

ولی جدا از پسره مهدی بدم اومد با اینکه یه بار گذری فیلمو دیدم اخه حق منو خورده اینهمه مو داره موهاش خیلیییی پرپشته  ۵۱ سالشه موهاش اینقد زیاده اون وقت من ۲۶ سالمه دیگه کچل شدم انگار

افرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دانش
ولی نویسنده این سریال یه مرد مریضه! با این افکار گندش،  انتظار داری اینقد متعالی فکر کنه! من ا ...

واقعا خدا براي هيچكي نياره حالا اين فيلمه و شايد يكي بخنده كه دارن براي يك فيلم دلسوزي ميكنن 

ولي خدايي خيلي از اين مادرا و مردا  تو جهان داريم و خيلي از اين زنهاي طفلك و معصوم كه هيچ پشتوانه اي ندارن و مجبور به سكوتن 

واقعا خدا براي هيچ زني نياره 😞😞😞😞😔😔😔😔

من كه خيلي ناراحت شدم حالم بد شد اصلا فكرشو نميكردم اينو بگه خيلي زشت بود 

شوهرم كه گفت اينا ميخوان قبح زن دوم و ... بريزن براي همين اينكارارو ميكنن نميدونم هرچي كه بود خيلي نامردي بود

يك مرد هم مريض باشه زنش حق داره بره شوهر كنه ديگه!!!!!!! فيلم و كه احيانا اينطور پيش نميبرن كه زنه فداكار و دلسوز و از خودگذشته اس و ميسوزه و ميسازه!!!!!!

فکر کنم بعضی دخترا انتظار داشتن مظفری در بیاد از فیلم اینا رو بگیره... زن زنه.. مطلقه باشه بیوه باشه سن بالا باشه حق زندگی داره

بعدش یه زن ۶۰ ساله مثلا بیشتر از یه زن ۳۰ ساله به همدم احتیاج داره

زن مثلا ۳۰ ساله میتونه کلی واسه خودش تفریح یا بچه داری کنه کلاس بره

ولی زن ۶۰ ساله که بچه هاش ازدواج کردن مریضه تو خونه تنهاست باید بشینه خونه منتظر مرگ باشه؟؟