2733
2734
😁😁😁منم همین حرفو ولی برعکسش ب شوهرم زدم

دقیقا منم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
فقط اونجاش ک مامانه خودش برای دخترش هووو اورد!  من میدونستم الان بحث تعدد زوجین میشه!

کدووووم    واااا    کی برای دخترش هووآورد؟؟؟

اعصابم خراب میشه😡 کاش نینیسایت این قابلیتوداشت میشد باپشت دست همچین  زد دهن بعضیارو سرویس کرد  یاحداقل تیکه تیکه شون کرد   😈  مسئولین رسیدگی کنن لطفا...  این چه وضعشه واقعا؟؟؟؟     اه مرسی😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

جالبه من مادرم در چهلوپنج سالگی بعدپنج سال مرگ پدرم ازدواج کرد مامانم هم داماد داره هم عروس خداروشکر ...

بهترین کار ممکن کرد،،،، یعنی جیه،، حداقل بیست سال دیگه جوونه،، یعنی جی تنهایی 

2731
انقدر بدم میاد از این سریال چندش که چی شوهرت مرد ازدواج کنی وا این همه جون هستن مجرد تبلیغ می کنه زن ...

دقیقا...و وقتی زن بچه دار نشد...برین زن دوم بگیرین...بالاخره بچه از هر چیزی واجب تره...لعنت بهشون با این فرهنگ جا انداختنشون...تازه توجه کردین...اینبار هم مثله دفعه قبل...همه مخالفن...ولی هما رو چیزش حساب میکنه و میخواد زارت و سریع عروسی کنه...یعنی مادر پسره و بچه هاش بوقن...مثله شوهر قبلی که همه ناراضی بودن...یعنی نمیتونه یکم صبوری کنه...تلاش کنه راضیشون کنه...بعد به فکر عقد بیافته...قشنگ فرهنگ سازی میکنن...که هر کس مخالفه به درک...تو کاره خودت رو بکن...خدایا...یک عمره من دارم از این سریالها عذاب میکشم...جالبه نمیبینم...فقط صداشو میشنوم...وقتی بقیه دارن میبینن...😬😬

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
من باورم نمیشه بخدا باورم نمیشه بعداز این قسمت گفتم حتما همه خانمهاعلیه خانم بزرگ جبهه میگیرن الان م ...

حرفتون درسته کاملا اما مادری که تو جوونی بیوه شد و این همه بقول شما فداکاری کرد چطوری تونست بچهاشو ول کنه بخاطر یه غریبه‌؟حتی نکرد تلاش کنه از بچهاش رضایت بگیره سریع خونه‌رو هم واسه اون اقا اماده کرد

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
من باورم نمیشه بخدا باورم نمیشه بعداز این قسمت گفتم حتما همه خانمهاعلیه خانم بزرگ جبهه میگیرن الان م ...

دقيقا، و الان هم براي اعتراض به برخورد خانوادش كه اين حق رو براش قائل نشدن داره اين مدلي ازدواج ميكنه ، ميخواد بگه من بيست سال به پاي شما موندم حالا شما براحتي حق مسلم منو زير پا ميزارين، خوبشون كرد!😂 اونام روز عقد همه ميان

اقاهه خودش پیره خب مقایسه کردنش بیخوده

مرد ۴۴ ساله با زن ۴۴ ساله از نظر باروری یکسانه؟ از نظر ازدواج و تشکیل زندگی جدید چطور؟ 

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
حرفتون درسته کاملا اما مادری که تو جوونی بیوه شد و این همه بقول شما فداکاری کرد چطوری تونست بچهاشو و ...

عزیزم مسلماًاینا ایرادهای سریاله ومن هم موافقم منتهای عده کلا میگن چرا یه خانم باید ازدواج کنه بعدازشوهرش منظور من به اونابود

خوب اينكه فيلمه و واقعا كم پيش مياد موارد اينجوري، ولي باور كن من بچه بودم يه آقايي از آشناهامون عاش ...

بله استثنا هم هست .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706