2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جان خودم پریش این حرفو به منم زد شوهرم تازه گفت اگه ستایش ازدواج دیگو فیلمو نمیبینم تحرمیش کرد 

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗
من هم همین رو میگم. میگم طرف وقتی زنده هست‌‌ داره نفس میکشه چرا دوباره زندگی نکنه. اصلا مردم خوذشون ...

باور میکنی یه نفر تو فامیل ما هست فقط یه سال و نیم باشوهرش زندگی کرد 

بعد شوهره تو تصادف مرد و این موند با بچه سه ماهه..

الان تقریبا 17 18 ساله میگذره شوهر نکرده به خاطر حرف مردم

الان میگه اشتباه کردم 

خیلی زیادن زنایی که به هر دلیلی یا طلاق گرفتن یا شوهرشون مرده و ازدواج نکردن

اگرم ازدواج کنن باید مثل مامانم و ما پوستشون کلفت باشه برا حرف شنیدن و الا خ اذیت میشن

الان دلم خنک میشه که این فیلم حرف دل این زنا رو میزنه بلکه یکم جا بیفته ...که بعید میدونم

2728

شوهرمن همچین عصبی شده بودا سر این قسمت ... منم خاستم لجشو دربیارم گفتم خب چه اشکال داره مگه زنا دل ندارن بعد فوت شوهرشون دوباره ازدواج کنن ... آی حرص میخورداا

خداجون شکرت بخاطر شوهر خوب و بچه قشنگی ک بهم هدیه دادی...بوس  
2740
جان خودم پریش این حرفو به منم زد شوهرم تازه گفت اگه ستایش ازدواج دیگو فیلمو نمیبینم تحرمیش کرد 

شهر منم گفت ولی نگاه میکنه و خدارو شکر حساسیتش کمتر شده .اخه شوهرم اصلا فیلم نمیبینه ولی اگ ببینه حتی ی قسمتشم از دست نمیده .

مگه میشه حداقل نظر پسره رو میپرسید ولی من از قبل ب شوهرم گفته بودم ک ستایش قبل مهدی عاشق شده قبول نم ...

نه بابا چرا حول داشته باشی همه چی دست خداست.یه جوری واسه شوهرت جا ننداز که دور از جون تو زودتر میری و اون باید زن بگیره.من که فقط میگم اگه من رفتم دخترمو خیلی مواظب باش اونم یه کاری میکنه بقیه حرفمو نگم چون کار به زد و خورد میکشه.اصلا این حرفا گفتن نداره

بیست سال بیکار بوده جا انداخته دست بکارشن دیگه

دلم سوخت والا تو اون فیلمه هم ک اسمش یادم نیس تو عقد حامله شد .کلا ابکی شده فیلما .چقدم اتیشش تنده لامصب .خخخخ فقط خانم مظفری خیلی دلم واسش سوخت از خنگیه پسرش 

2706