2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرمنم خيلى ميترسه هميشه هم ميگه ميدونم زودترازتوميميرم. الانم هرچى ميخره بنام من ميزنه ميگه اگه مردم مشكل مالى نداشته باشى برى شوهركنى وايسابچه هاروبزرگ كن زيردست ناپدرى نيوفتن

چه عجیب الان چندتا تاپیک دیدم همه حمله کردن به ستایش که چرا داره ازدواج میکنه چرا نکنه؟؟؟؟؟20 سال از بهترین روزای عمرشو گذاشت پای بزرگ کردن و خوشبختی بچه هاش کافی نیست؟ تازه سنی هم نداره تو واقعیتم همینه مادرای ایرانی واقعا از خودگذشته و فداکارن ولی امان از روزی که بخوان یه بار به خودشون فکر کنن 

نه به اونایی که بعد مرگ شوهراشون با وجود یه بچه ی کوچیک  سریع ازدواج میکنن  نه به امثال ستایش که عمرشونو میذارن پای بچه

انگشت مکن رنجه به در کوفتن کَس. تا کَس نکند رنجه به در کوفتنت مشت .
2728
ستایش جای شوهرشم انداخت

دو شب قبلش با طاهر حرف میزد هیشکی برام مثل تو نمیشه تو یه چیز دیگه بودی من تموم شدم، به مهدیم میگفت من فقط میخوام اون تو قلبم باشه نه هیچکس دیگه، بعد حالا هنوز عقد نکرده جای شوهرشم انداخت از هول حلیم افتاد تو دیگ😐😐😂😂😂😂😂

2740
دو شب قبلش با طاهر حرف میزد هیشکی برام مثل تو نمیشه تو یه چیز دیگه بودی من تموم شدم، به مهدیم میگفت ...

عزیزم من امشب ندیدم.

جای مهدی روکجاانداخت ؟؟چی شد؟؟

افکارت روزیباکن زندگی به اندازه فکرهای توزیبامیشود❤
من که خیلی ناراحت شدم از حرفای مزخرف خانم بزرگ. یه لحظه خودمو جای خانمهایی گذاشتم که مشکل بچه دار شد ...

عزیزم من بچه دار نمیشم دقیق یه لحظه از دلم گذشت 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

من ب شوهرم گفتم اگه بمیرم تورو باخودم میبرم..😐

گف انقد دوسم داری؟

گفتم ن میبرمت ک بعد من زن نگیری

😂😂😂😂😂😂😂

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2706